​Адаптація спортивного харчування

 Декабрь 25, 2018 – 12:55

Адаптація спортивного харчування до конкретних потреб спортсменів також буде популярним напрямком в сфері спортивного харчування в найближчому майбутньому. Лідируючі позиції в даному напрямку займають спеціалізовані компанії, які надають можливість самостійно формувати пропорції складових елементів продукту і чиї особливі суміші з такими інгредієнтами, як вуглеводи, білки, амінокислоти, кофеїн і електроліти, дозволяють унікальним чином підтримувати здоров'я спортсменів, задовольняти потреби організму, що виникають в процесі підготовки до змагань, а також досягати необхідних спортивних результатів. Вы можете заказать и  купить тренболон энантат для здорового и красивого тела по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат, в любое удобное для Вас время. Ще один тип компанії надає послуги з виробництва продуктів спортивного харчування за індивідуальним замовленням, наприклад, можна самостійно сформувати пропорцію для енергетичного батончика, протеїнового коктейлю або злакової каші. Крім цього, існують такі компанії, у яких можна зробити індивідуальне замовлення сумішей вітамінів, мінералів і трав, розрахованих на досягнення специфічних цілей в спорті за допомогою їх щоденного прийому.

Метою цього дослідження була класифікації продуктів для спортивного харчування та визначення напрямку і технології їх використання для управління процесом відновлення спортсменів.

Сфера спортивного харчування досить розвивається, тому навіть протягом року уявлення про ефективність тієї чи іншої добавки можуть змінюватися в діаметрально протилежних напрямках. Класична класифікація добавок ділить їх за ступенем їх ефективності і доказовості: «безумовно ефективні» - клас А, «ймовірно ефективні» - клас В, «безумовно неефективні» - клас С і «недостатньо досліджені» - клас D. За минулі п'ять років в вихідну класифікацію добавок внесено чимало змін. Деякі фахівці можуть не погодитися з окремими даними і їх трактуванням, або з класифікацією тієї чи іншої добавки. Безумовно, запропонована класифікація та уявлення про ефективність будуть з часом змінюватися, у міру того, як будуть надходити дані нових досліджень. Відзначимо, що наша трактування заснована на найостанніших дослідженнях і отримала хороші рецензії в наукових колах.

Спортивні добавки можуть містити вуглеводи, білки, жири, мінерали, вітаміни, лікарські трави, ферменти, проміжні продукти метаболізму (такі як амінокислоти), різні екстракти рослин. В цілому добавки (наприклад, енергетичні батончики, замінники харчування, коктейлі та ін.) Забезпечують комфортне досягнення певних результатів, таких як зниження / набір маси, поліпшення силових і інших спортивних показників.

Похожие записи:

  1. ​Про користь спортивного харчування.
  2. Вигідні спортивні ставки
  3. Будівництво житлового будинку
  4. ​История кирпичного домостроения