Акції протесту євромайдану

 Январь 8, 2019 – 20:40

Заступник лідера Батьківщини Олександр Турчинов підтримує дуже тісні зв'язки з Юлією Тимошенко, скандальним колишнім прем'єр-міністром, який був поміщений у в'язницю за старого режиму. Багатьом 50-річний з Дніпропетровська багато хто вважає, що його призначення - це крок, який прокладає шлях до політичної вершині недавно звільненого колишнього олігарха в газовому секторі Тимошенко.

Самые важные и интересные события в Тернополе собраны на портале ternopil-future.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Турчинов грав видну роль в акціях протесту євромайдан і був підданий розслідуванню службами безпеки колишнього президента Віктора Януковича за його участь в організації "підрозділів самооборони" протестуючих.

Однак, незважаючи на це, Турчинов не користувався популярністю у натовпу на площі Незалежності, відомої як майдан. Він викликав критику з боку демонстрантів, коли сказав їм, що вони досягли своєї мети і повинні «піти додому» після відходу Януковича.

Турчинов має довгу політичну кар'єру і раніше займав такі посади, як голова Служби внутрішньої безпеки України, виконуючий обов'язки прем'єр-міністра і віце-прем'єр. Документи WikiLeaks припускають, що під час своєї посади начальника служби безпеки в 2005 році він знищив документи, які нібито вказували на те, що Тимошенко має відношення до організованої злочинності - звинувачення, які вона завжди спростовувала.

Арсеній Яценюк

Прем'єр-міністр

Україна хто є хто: Арсеній Яценюк

Фото: Андрій Кравченко / AFP / Getty Images

39-річний президент очолив партію Тимошенко "Отечество" після її ув'язнення в 2011 році.

Незважаючи на те, що вона вийшла на сцену євромайдан з Тимошенко відразу після її звільнення, між ними майже не залишилося любові. У минулому просочувалися телефонні дзвінки Яценюка, котрий кричить на Тимошенко. Новий прем'єр-міністр в окулярах родом із західноукраїнського міста Чернівців, має репутацію важкого людини і мав суперечки з кількома членами його партії.

Він відмовився від посади прем'єр-міністра, коли нині повалений Янукович запропонував його йому в січні, але він прийняв цю роль після перемоги протестуючих на Евромайдане минулого місяця.

У минулому Яценюк займав кілька високих посад, включаючи главу центрального банку країни, Національний банк України, міністра закордонних справ і спікера парламенту.

Він применшив своє єврейсько-українське походження, можливо, через поширеність антисемітизму в серці його партії на заході України.

Олександр Сич

Заступник прем'єр-міністра

Україна хто є хто: Олександр Сич

Фото: www.svoboda.org.ua

49-річний Сич - член ультраправої націоналістичної партії "Свобода". Він є активістом проти абортів і одного разу публічно припустив, що жінки повинні «вести такий спосіб життя, щоб уникнути ризику згвалтування, в тому числі утримання від вживання алкоголю і перебуваючи в спірній компанії».

Похожие записи:

  1. Типы эротического массажа
  2. Преимущества комодов
  3. Лекція в місті Рівному
  4. Интернет провайдер