Біла магія ритуали і заклинання

 Февраль 26, 2020 – 13:32

Біла магія і вуду - ритуали і заклинання

Магія і Вуду це особиста

Ритуали на цій землі з самого початку нашої культури. Кожне плем'я або королівство мали свої власні практики та ритуали, які принесли людям клановість і віру у вищі сили. Ритуал - це індивідуальний акт, який змушує людину досягти своєї мети. К Вашим услугам белая магия для решения проблем и изменения жизни в лучшее. Але це не просто питання волі. Ритуал означає, що людина довіряє вищим силам і здатний принести жертву. Тільки справжня довіра до себе може принести бажаний результат. Просте написання проблем на папері, спалювання паперу і поховання її в саду також може бути потужним ритуалом. Немає бога або поганого ритуалу, немає правильного чи неправильного способу. Успіх залежить від впевненості в собі і довіри до життя, Богу чи любові.

Якщо маг хоче втілити в життя якесь бажання, в першу чергу він повинен представити це у всіх деталях. Магія виникає з знання, що сили природи впливають на людей, їх почуття, думки і їх тіло. Це причина, чому важливо відповідний час для виконання якогось ритуалу. Також важлива сильна воля і магічні інструменти, використовувані під час ритуалу.

Успіх ритуалу залежить від рівня еволюції мага, а не від самого ритуалу! Чудеса або надприродні речі не існують. Ця думка виходить від людей, які не розуміють подій і речей навколо них і які не здатні їх зрозуміти.

Є багато способів і можливостей, як магія може допомогти. Магія допомагає, наприклад, знайти нову роботу, підтримати зцілення тіла або розуму, досягти корисних і добрих бажань і мрій, створити другу зміну в вашої любові. Магія - це універсальна і нейтральна сила, яка в основному діє скрізь однаково. Є три області магії, які виконуються найчастіше: магія любові, магія грошей і успіху і захисна магія. Щоб виконати успішну магію, потрібно взяти до уваги аналогії. Тому, перш ніж почати свій ритуал, переконайтеся, що ви використовуєте правильні речі в потрібний час і назвіть належних божеств.

Похожие записи:

  1. ​Как выбрать зеркало в ванной
  2. Будівництво Котеджів в Пензі
  3. Будівництво Будинки в Кредит
  4. Будівництво Будинки на палях