Барбекю з керамічним покриттям

 Январь 7, 2019 – 11:52

ГРИЛІ З КЕРАМІКИ

Барбекю з керамічним покриттям - одна з різновидів вугільних грилів, доведена до досконалості. Сучасний гриль з кераміки - це все найкраще від східних традицій приготування їжі в глиняних котлах, які запозичили спочатку японці, а потім і американці. Вважаючи за краще соковитий стейк традиційному рису, американці пристосували азіатське винахід для смаження м'яса, забезпечивши його гратами, системою очищення і удосконаливши керамічне покриття гриля.

Вы можете выбрать и купить гриль big green egg для приготовления вкусных и неповторимых блюд по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Протягом багатьох років виробники тестували грилі з покриттям з кераміки, удосконалюючи їх конструкцію і розширюючи можливості. В результаті огляд керамічних грилів від кращих сучасних виробників підтверджує їх універсальність в приготуванні практично будь-яких страв: від м'яса - до випічки, від копчений - до супів.

Висока популярність керамічних грилів пояснюється не тільки їх універсальністю, але і здатністю надавати продукту унікальний смак, зберігаючи всі корисні властивості. Об'єднавши в собі сучасні технології і традиційні прийоми приготування не просто смачних, а корисних страв, керамічний гриль став статусної деталлю заміського життя Росії.

ПРИСТРІЙ керамічного ГРИЛЯ

Вугільні грилі мають один рівень приготування їжі. Його можна розширити тільки при покупці аксесуарів для гриля, які дозволять одночасно приготувати піцу і стейк, або гамбургер і курку.

Дана система дозволяє вам готувати одночасно декілька страв, без будь-яких додаткових аксесуарів.

Завдяки унікальній конструкції, керамічної піччю можна користуватися як мангалом, барбекю, грилем, коптильнею і тандир, використовувати систему «Розділяй і володарюй» для одночасного приготування страв в різному температурному режимі.

Це відкриває практично необмежені можливості при обмірковуванні меню, де можуть бути присутніми люди з різними смаками та уподобаннями.

Виробники моделей, представлених в каталозі нашого магазину, використовували розробки NASA для виготовлення покриття по унікальній формулі, яка забезпечує високу міцність і термоізоляцію.

ТИПИ І ВИДИ гриль

Огляди грилів і барбекю зазвичай зосереджені на наступних типах моделей:

дров'яні;

газові;

електричні;

вугільні.

Барбекюшніци на вугіллі в свою чергу діляться на грилі-коптильні, Смокер і камадо-грилі з кераміки.

У кожного з видів - свої переваги і слабкі сторони. Вибір моделі залежить від цілей, які ставить покупець.

У дров'яних барбекюшніцєю не передбачена кришка, вони використовуються на відкритих майданчиках, оскільки облаштування в приміщенні вимагає додатково обладнати димохід.

Все більше людей вибирають газові грилі, так як вони досить зручні з точки зору експлуатації. Сучасні моделі не вимагають підведення газу - вони працюють від газових балонів, які при необхідності можна заправити на зазвичай заправної станції. Серед переваг можна виділити простоту контролю температури, смак у приготовленої їжі буде таким вже, як на вугіллі.

Бажають швидко приготувати невелику порцію барбекю, купують Електрогрилі, які можна використовувати в приміщенні, підключивши його до простої розетки.

Вугільні моделі можна використовувати в будь-яких умовах, в будь-який час року, в закритих приміщеннях і на відкритих майданчиках.

ПЕРЕВАГИ КЕРАМИЧЕСКИХ гриль

Порівняння електричного і керамічного гриля будуть на користь останнього, оскільки, як уже згадувалося, він не вимагає підключення до електромережі. Його високі рейтинги в інтернеті обумовлені і рядом інших переважних характеристик:

багатофункціональність - можна готувати будь-які продукти і страви різними способами

Похожие записи:

  1. Коркове підлогове покриття
  2. Переваги гри в онлайн слот гри
  3. Монтаж конькового покриття.
  4. Парикмахерские мойки
  5. Отделка фасада дома блок-хаусом