Бонус до депозитів

 Август 2, 2020 – 13:05

У користувачів «Фінанси.ua» є своя відповідь на питання «як заробляти на депозитах?». В рамках програми «Бонус до депозиту» ви можете отримати підвищену процентну ставку. Або виграти гроші. Тільки вигідні депозити як запорука успішного інвестування.

Зараз в програмі беруть участь десять банків. У дев'яти банках ви отримаєте підвищену ставку (додатково до 2,5% річних), в одному - станете учасником розіграшу 12 000 гривень.

«Бонус до депозитів» вигідний всім учасникам. «Фінанси.ua» і банки домовилися про залучення нових вкладів. «Фінанси.ua» береться залучити клієнтів, банк - заплатити за кожен новий вклад. Частина грошей, отриманих від банку, «Фінанси.ua» ділить з користувачем, за внесок якого заплатив банк. Банк платить за клієнта, лише переконавшись, що клієнт прийшов з сайту «Фінанси.ua». Саме тому «Фінанси.ua» виплатить бонус тільки, якщо ви заповніть заявку перед тим, як відкриєте депозит. В іншому випадку банк не погодиться з тим, що клієнт прийшов через «Фінанси.ua».

Бонус до депозиту

Отримайте до 2,5% річних до депозитної ставки

Важливо.

Відсотки по більшості вкладів ви отримаєте після закінчення депозитного договору. Бонус - протягом місяця після того, як відкриєте депозит.

Ось, що вам потрібно зробити для отримання підвищеної ставки:

Виберіть внесок

заповніть заявку

Відкрийте депозит

Підтвердіть, що ви відкрили депозит, на який подали заявку

Отримайте бонус.

Плюс. Додатковий дохід.

«Онлайн депозит»

Якщо ви оформляєте депозит в інтернет-банку, ви все робите самі. Вам не потрібен менеджер, який розповідає про принади того чи іншого вкладу. Чи не потрібен касир, який приймає готівку і зараховує її на рахунок. Банку це вигідно. Чим більше самостійних клієнтів - тим менше його витрати на співробітників. І банки готові заохочувати таких клієнтів додатковим заробітком на депозиті.

Наприклад, банк Південний пропонує додаткові 0,5% річних до гривневих і 0,25% - до валютних депозитів тим, хто відкриє їх через систему MyBank. Додати до звичайною ставкою 0,25% за відкриття депозиту через інтернет-банк «Ощад 24/7» готовий і Ощадбанк.

Плюс: Додатковий дохід.

Похожие записи:

  1. Вакуумные захваты
  2. Уход за ламинатом
  3. Утепление крыши
  4. Подорож автобусом
  5. Ковровая плитка