Будівництво дерев'яних будинків і котеджів

Будівництво дерев'яних котеджів і будинків з бруса  Февраль 12, 2015 – 02:21
Будівництво дерев яних будинків

Будівництво дерев'яних котеджів здійснюється двома основними способами - з колоди і бруса.Даний спосіб зведення будівель донині користується великою популярністю.Висока екологічність матеріалу буде широко цінувалася по всі часи.Наша компанія пропонує розробити проект будинку і виконати його зведення "під ключ" з прокладенням всіх комунікацій і обробкою інтер'єру.

 

Переваги будівництва дерев'яних будинків

 
   
 • Вага будівлі значно легше конструкцій з цегли або каменю.Внаслідок чого не потрібно закладки важкого і глибокого фундаменту.
 •  
 • Мікроклімат дерев'яних будинків сприятливо впливає на здоров'я людини і забезпечує оптимальну циркуляцію повітря.
 •  
 • Немає необхідності у внутрішній і зовнішній обробці, що значно знижує сумарні витрати на зведення.
 •  
 • Доступна можливість реалізації всіх побажань замовника.
 •  
 

Використовуємо брус

 

Дана технологія зведення будинків є значно молодшим каркасної або споруди з оциліндрованих колод. Будівництво будинків з Брюса Являє soboju процес trudoemkij.Він вимагає досить кропіткої роботи на етапі виготовлення. Зате їх збірка виконується в короткі терміни.Рівні стіни такої будівлі найбільш кращі для більшості людей, так як виконувати їх облаштування та оздоблення набагато легше.

 

Будуємо з колоди

 

Зведення будинків з оциліндрованих колод має давні традиції і є перевіреним часом методом.У наші дні воно здійснюється з використанням промислового обладнання.Це дає можливість значно прискорити процес і підвищити якість споруджуються будівель.Наша компанія виконує будівництво дерев'яних котеджів з розробкою детальних планів фасадів, фундаменту і інших елементів.Кваліфіковані фахівці здійснять всі необхідні специфікації і розрахунки необхідних матеріалів.

Источник: www.postroy-cottages.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з клеєного бруса г
Будинок з клеєного бруса г
Будівництво будинку з клеєного
Будівництво будинку з клеєного

Ласкаво просимо в Царське село - Fontanka.Ru (Блог)
На початку 19 будівництва načalos століття дерев'яних будівель для Імператорського Farm, perevedennoj з Петербурга.А вже до 1820 року побудували кам'яні будівлі в псевдоготичному стилі, які стоять і донині...

Похожие записи:

 1. Будівництво Будинків Проекти Котеджів
 2. Будівництво Котеджів та Будинків Відео
 3. Будівництво дачного будинку з Чого Почати
 4. Будівництво Сучасних будинків і котеджів