Будівництво Котеджів Бізнес

Холдинг Good Wood готовий вкласти $ 20 млн у будівництво котеджів в Криму  Июнь 27, 2014 – 08:24
Шведська

Інвестиційно-будівельний холдинг Good Wood готовий вкласти $ 20 млн у будівництво котеджів в Криму.Про це розповів керуючий партнер Олександр Дубовенко, пише газета "РБК daily".

 

"Ми давно придивлялися до Чорноморського узбережжя і Криму зокрема, але будувати в іноземній державі боялися.Після вчорашнього рішення ситуація кардинально змінилася ", - розповів Дубовенко, додавши, що компанія вже починає активні дії з пошуку майданчика під будівництво офісу.

 

Компанія готова вкласти $ 20 млн в розвиток бізнесу. $ 100-200 тис. підуть на купівлю землі під офіс, ще $ 500 тис. знадобиться для будівництва офісу.Також треба буде купити невеликі ділянки під демонстраційні будинки.Решта коштів підуть на зведення трьох котеджних селищ.Будівництво планується почати з наступного року.

 

Дубовенко визнає, що попит на котеджі в Криму нижче, ніж у Москві, однак на півострові немає конкурентів, а в столичному регіоні котеджами займаються близько 50 компаній.

 

"Російські девелопери почнуть експансію в Крим в самий найближчий час.У першу чергу заміська нерухомість у Криму буде цікава росіянам, котрі мріяли про «домик у моря в похилі роки», оскільки в Криму дружня мовне середовище і немає візового бар'єру, хороше транспортне повідомлення ", - коментує віце-президент" Хімки Груп "Дмитро Котровскій.

Источник: alex-son74.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво панельно
Будівництво панельно
Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

Ласкаво просимо в Царське село - Fontanka.Ru (Блог)
На початку 19 будівництва načalos століття дерев'яних будівель для Імператорського Farm, perevedennoj з Петербурга.А вже до 1820 року побудували кам'яні будівлі в псевдоготичному стилі, які стоять і донині...

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Проекти
  2. Будівництво котеджів Відео
  3. Будівництво Котеджів в Пензі