Будівництво Котеджів з профільованого бруса

Будинки з профільованого бруса  Февраль 19, 2014 – 06:17

ЭкологичностьБудівництво дерев'яних будинків постійно розвивається. З давніх часів побудови зводилися переважно з дерева.І в наш час ці традиції не забуті, а постояно поліпшуються. І зведення будинків з профільованого бруса стає все більш популярним і доступним.

 

Останнім часом один з найпопулярніших пиломатеріалів - профільований брус.Він має велику кількість позитивних характеристик, таких як пожежостійкість, екологічність, значна стійкість до розтріскування і усадки, хороші теплоізоляційні якості.
докладніше про профільований брус ...

 

Популярні проекти:

 

Переваги та недоліки будинків з профільованого бруса

 

Переваги: ​​

                         
При виробництві профільованого бруса не використовуються ніякі хімікати і синтетичні матеріали, він повністю натуральний. Защита от ветраБудинки з профільованого бруса володіють природною вентиляцією і оптимальним рівнем вологості.Важливо й те, що будинок виходить красивим. Профільований брус може мати прямокутну форму, а може бути опуклим з одного боку, таким чином, зовнішня сторона стіни нагадує бревенчатую.Будинок з цього матеріалу простий в обробці, не вимагає додаткового вирівнювання стін.
Якісний профільований брус - матеріал рівний, всі елементи мають однакову товщину і довжину. Усушка и трещиныТаким чином, при будівництві брус підганяється дуже щільно, і будинок не продувається.Крім того, це дає можливість заощадити на утепленні та електроенергії.
Знову ж, завдяки щільному прилягання брусів один до одного, будинок виходить досить герметичним, в з'єднанні не потрапляє вода, а це - гарантія довговічності будинку, так як стіни не будуть гнити.
 

Недоліки:

                 
Необходимость обработки До недоліків можна віднести все ту ж усушку бруса.Незважаючи на те, що профільований брус в цьому відношенні перевершує багато інші будівельні матеріали, якийсь час почекати перед обробкою все ж доведеться.Можуть з'явитися і тріщини. Однак сучасні технології будівництва будинків з профільованого бруса дозволяють мінімізувати цю небезпеку.
Як і vsâkoe дерево, профільований Брюс požaroopasen і привабливим для комах і грибків.Проте сьогодні існує величезна кількість спеціальних складів, використання яких допомагає звести ці недоліки до мінімуму.

Источник: artstroybyuro.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинків з
Будівництво будинків з

На варті енергоефективності: як правильно утеплити будинок - РІА НОВИНИ - Нерухомість
Питання зниження витрат на опалення будинку вкрай актуальне для власників котеджів.Застосовувати енергозберігаючі технології та грамотно утеплювати житло краще, звичайно, на стадії його будівництва, однак і вже побудований будинок можна зробити енергоефективним.Сайт "РИА ..

Похожие записи:

  1. Будівництво котеджів з клеєного Бруса
  2. Проекти Котеджів з профільованого бруса
  3. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе