Чернігівська область

 Декабрь 22, 2018 – 14:23

Чернігівська область

Займаючи 5% території, на якій проживає 2,6% населення України, регіон забезпечує виробництво 70% всього українського виробництва вовни, 80% шпалер, 34% хімічних волокон і 13% видобутку нафти. Чернігівська область, єдина в Україні, виробляє кордні тканини, пожежні машини, білкові шуби, піаніно, окремі види обладнання для галузей агропромислового комплексу.

Галузь стійко працює з ростом, відбувається підвищення технічного рівня і технологічне оновлення її провідних галузей, які в основному функціонують на внутрішньому ринку і задовольняють запити споживачів. Це харчова промисловість і переробка сільськогосподарської продукції, легка і деревообробна промисловість. Збільшується виробництво наукомістких товарів для потреб оборонної й аерокосмічної промисловості.

Самые интересные и важные события в городе Чернигов  доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Особлива увага приділяється досягненню стабільності в роботі провідних підприємств, які визначають темпи соціально-економічного розвитку регіону, підвищуючи рівень конкурентоспроможності виробництва і експорту продукції.

Останнім часом докладаються зусилля для вирішення проблем переорієнтації виробництва на технологічне оновлення, подальший розвиток і більш ефективне використання вітчизняної матеріально-ресурсної бази та вигідного географічного положення регіону. Прискорено інноваційний розвиток сфери матеріального виробництва; збільшується кількість інноваційно активних підприємств, в тому числі таких державних корпорацій, як Автодеталь, ЧеЗаРа, Сіверянка, Пивоварний завод "Десна", Корюківський завод технічних паперів і Гнідинцевскій газопереробний завод.

В агропромисловому комплексі налагоджена співпраця приватних сільськогосподарських підприємств з великими і середніми агропромисловими підприємствами, які одночасно є інвесторами для сільгоспвиробників. У 2002 році понад 50 підприємств-інвесторів працювали на кооперативних базах зі 115 сільськогосподарськими підприємствами.

Виробництво практично всіх видів агропромислової продукції щорічно збільшується. Обсяги його експорту також були розширені. Зараз частка сільськогосподарської сировини становить третину - 33,6% від загального обсягу експорту, в тому числі м'ясо - 15% і кукурудза - 7,4%. В цілому загальний експорт товарів, що надаються вінницькими підприємствами, стабільно перевищує імпорт. Частка обсягів зовнішньої торгівлі з країнами СНД становить майже 33,4%. Обсяги експорту до країн СНД в 3,5 рази перевищують обсяги імпорту з цих країн. Зовнішньоторговельні партнери регіональних підприємств знаходяться на всіх континентах; це 94 країни або більше половини країн-членів ООН. Розширюючи торговельні ринки, вінницькі підприємства спочатку сформували торгові відносини з Андоррою, Гібралтаром, Ісландією, Лівією, Мавританією, Намібією,

Похожие записи:

  1. Полтавська битва
  2. Якості пінопласта
  3. Рівненська область