​Чим зайнятися в Києві

 Декабрь 22, 2018 – 13:23

Чим зайнятися в Києві

Православна паска в киеве

У той час як Київ твердо в Європі, місто - освіжаюче зміна від Вашого типового європейського казкового міста. Православне християнство тут дуже важливо, тому одними з найвидатніших пам'яток київських горизонтів є опуклі золоті куполи багатьох міських церков. Київ також досить сучасний, з великою кількістю знаменитих готелів, нічних клубів і хмарочосів. Пам'ятники та будівлі радянської епохи залишаються і є частиною чарівності.

Самые интересные и важные события в Киеве собраны на портале Сайты Киева и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Печерська Лавра (Печерний монастир) Цей великий монастирський комплекс, заснований в 1051 році на пагорбі біля річки Дніпро, є головним місцем паломництва східних православних християн. З кількома церквами, приголомшливою дзвіницею і вражаючим горбистим фоном; Печерська Лавра також є помітним пам'ятником архітектури. Він був включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Комплекс ділиться на Верхню Лавру і Нижню Лавру. Більшість туристів зосереджуються на верхніх областях, в той час як ті, на паломництві або бажаючі відвідати печери, продовжують в нижні райони. Основні місця для відвідування в межах комплексу - це дзвіниця, куди відвідувачі можуть піднятися - за додаткову плату - з приголомшливими видами, Успенський собор з його дивовижними інтер'єрами, а також Музей історичних скарбів.

Залежно від того, в які ворота ви входите, вам доведеться заплатити 50 грн або взагалі нічого. До головного входу, найближчого до дзвіниці і Успенського собору, прикріплений охоронець, який оглядає квитки. Однак інший вхід нижче, який веде до Нижньої Лаври, не вимагає входу.

Родина Мат (Статуя Батьківщини)

Якщо ви приїдете до Києва через аеропорт Бориспіль, ви б помітили високу статую, що піднімається над зеленими пагорбами біля річки. Це Батьківщина Мат або Статуя Батьківщини. Його висота 62 метри, він виготовлений з титану і є одним з найбільш впізнаваних пам'яток в місті. Сама статуя сходить до радянських часів, і ви могли б знайти подібні в інших колишніх радянських столицях. Те, що робить цей ще один особливим, є його мальовниче врегулювання на пагорбі біля річки.

Сама статуя є частиною більш широкого комплексу, який є музеєм Великої Вітчизняної війни. Я взагалі не захоплююся музеями, але знайшов це досить захоплюючим через безліч артефактів, що виникли в Німеччині після вторгнення в Радянський Союз. Інтер'єри також кричать про радянському дизайні, і це ще одна причина для відвідування.

Софійський собор

Ще один об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, це ще одне місце, яке ви не повинні пропустити в Києві. У той час як біла обробка екстер'єру виглядає не дуже вражаюче, всередині це інша історія з одним з найбільших в світі експонатів мозаїки і фресок 11-го століття. Я б сказав, що це, напевно, один з найкрасивіших церковних інтер'єрів, які я коли-небудь бачив. Шкода тільки, що фотографії не пускають всередину! Коли ви відвідуєте цей собор, обов'язково підніміться на дзвіницю, щоб побачити дивовижні види на центр міста, а також на Михайлівський Золотоверхий монастир на іншому кінці вулиці.

Михайлівський Золотоверхий монастир

У декількох хвилинах ходьби від Софійського собору знаходиться Михайлівський Золотоверхий монастир, який відомий своїм блакитним відтінком. Хоча ця церква має легендарне минуле, вона була зруйнована за радянських часів і була відновлена тільки близько 16 років тому. Це дає цій церкві свіжий погляд. У порівнянні з церквою Святої Софії, яка була перетворена в музей, церква Святого Михайла досі є діючою церквою, і під час мого візиту я випадково зустрів багато людей всередині.

Похожие записи:

  1. ​РЕКЛАМНЫЙ ПЛАКАТ
  2. ​Викуп нерухомості
  3. ​Межкомнатные двери
  4. ​Онлайн знайомства
  5. ​Що подивитися в Києві за 1 день