Чому варто вибрати житло в новобудові

 Апрель 28, 2018 – 20:04

Новобудова - квартира без історії

Купівля нової квартири гарна ще й тим, що у неї немає історії. Це виключає проблеми з документами, які нерідкі при покупці квартир на вторинному ринку. Вас не будуть відвідувати знайомі старих господарів, сусіди не будуть перешіптуватися за спиною, порівнюючи вас з попередніми власниками. Крім того, немає небезпеки, що з'являться невраховані родичі, що претендують на частину майна. А судові розгляди - це останнє, що потрібно новим власникам. Загалом, відсутність у квартири історії - суцільний позитив для покупця.

Вы можете выбрать и купить недвижимость на cityhouse.com.ua быстро и легко и насладиться интересным и практичным архитектурным решением по самой выгодной и доступной цене.

Нові можливості

Забудовники змагаються між собою в бажанні виділитися і привернути увагу покупців новомодними фішками.

У нових будинках пропонуються опції, яких немає і не могло бути в старому фонді - підземні гаражі в цокольних поверхах, ліфти, що піднімаються з паркінгу прямо в квартиру, панорамні вікна, просторі гардеробні і т. Д.

Вигідні угоди на етапі котловану

Чим раніше укласти із забудовником договір про часткової власності, тим дешевше вийде квартира для покупця. Вартість житла на етапі котловану на третину менше, ніж на момент введення будинку в експлуатацію. Приблизно на стільки ж відрізняється ціна такої новобудови від квартири з старого фонду. Однак не потрібно забувати про необхідність ретельного вибору компанії-забудовника.

Якість робіт і будматеріалів

Визначити, наскільки якісно працюють будівельники і які матеріали при цьому застосовуються, дуже просто. Досить періодично приходити на будмайданчик і стежити за процесом зведення будинку. Такі спостереження допоможуть зробити вибір на користь даної компанії або, навпаки, змусити відмовитися від покупки. Якщо на первинному ринку все більш-менш ясно, то старий фонд може піднести сюрпризи, і не завжди приємні. Неможливо вгадати, що опиниться під шаром старої штукатурки, але це з'ясується тільки після підписання договору купівлі-продажу.

Енергетика житла

Багато людей вірять в те, що старі стіни зберігають інформацію про людей, які раніше проживали в квартирі. Ця аура не завжди добра і може завдати шкоди новим власникам. Можливо, що теорія енергетичного сліду не має під собою підстав, але тим, хто в неї вірить, комфортніше буде оселитися в новій квартирі

Похожие записи:

  1. З чого почати ремонт в новобудові?
  2. ​Квартири з обробкою в новобудовах
  3. Будівництво житлового будинку
  4. Ігрові автомати в онлайн-форматі
  5. Вибратор-кролик для универсалов