Електричні канальні нагрівачі

 Ноябрь 25, 2018 – 20:16

Круглий канальний нагрівач

Канальні нагрівачі є прилади, які вбудовуються безпосередньо в вентиляційні канали (повітроводи) для нагріву проходить через них повітря і підтримки за допомогою терморегуляторів заданої температури повітря у вентиляційній системі. Вы можете выбрать и купить качественные и надежные канальные нагреватели  тут по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Канальні нагрівачі можна застосовувати:

в якості первинного підігрівача повітря в припливних системах вентиляції, коли електричний калорифер нагріває зовнішнє повітря. У комплекті з вентилятором і регулятором температури канальний нагрівач утворює припливне вентиляційний агрегат;

як калорифер вторинного підігріву в системах вентиляції з регенерацією (рекуперацією) тепла. Повітря догрівається на кілька градусів до необхідної температури;

як нагрівач вторинного підігріву в окремих кімнатах будівлі, які потребують підвищеної температури повітря;

як вторинний підігрівач повітря в окремих приміщеннях, які потребують індивідуального регулювання температури повітря (за допомогою терморегулятора).

Електричні канальні нагрівачі представляють собою оцинкований корпус, в який вбудовані гладкі Тени. Безумовними перевагами електричних канальних нагрівачів є їх невелика ціна і простота установки в вентиляційний канал. До їх недоліків можна віднести те, що в наш час вартість споживання електрики значно зросла і тому дуже часто виявляється більш економічно доцільним використання обігрівачів, які працюють на гарячій мережевій воді, наприклад водяних калориферів. По виду перетину вентиляційних каналів розрізняють круглі канальні нагрівачі і прямокутні канальні нагрівачі.

Прямокутний канальний нагрівач

Особливістю установки цих приладів є необхідність встановлювати їх так, щоб забезпечити рівномірний розподіл повітря всередині нагрівача. Це вкрай важливо тому, що при роботі приладу потрібно забезпечувати рівномірне обдування всіх нагрівальних елементів (ТЕНів), щоб уникнути виходу Тена з ладу через перегрів. Відстань до вентиляційних приладів або поворотів каналу має бути не менше довжини діагоналі (для круглого нагрівача - діаметра) його перетину. На фото праворуч представлений електричний прямокутний канальний нагрівач.

Встановлюються канальні нагрівачі в будь-якому положенні - як у вертикальному, так і в горизонтальному. Однак і тут є обмеження - не можна встановлювати нагрівач клемної коробкою вниз. Швидкість руху повітря всередині канального нагрівача повинна бути не менше 2 м / сек.

У тому випадку, якщо у вентиляційній системі застосовується датчик температури для підтримки заданої температури повітря в приміщенні, цей датчик повинен розташовуватися на відстані не менше 1,5 метрів від канального нагрівача для рівномірного перемішування повітря після нагрівача і більш точного визначення температури нагрітого повітря. При цьому датчик краще поміщати якомога ближче до центру вентиляційного каналу. При правильній установці датчика температури і робочої швидкості руху повітря в каналі (як і сказано вище - не менше 2 м / сек.) Система вентиляції буде підтримувати температуру повітря в заданих межах з точністю до декількох градусів.

Всі канальні нагрівачі мають вбудований захист від перегріву. До складу нагрівачів входять два незалежних біметалевих термовимикача з самоповерненням. Один, з температурою спрацьовування 70 ° C (для круглих нагрівачів - 80 ° C), служить захистом від перегріву. А другий, з температурою спрацьовування 130 ° C, є захистом від пожежі.

Похожие записи:

  1. Как выбрать идеальный насос
  2. Якісні будівельні матеріали
  3. Електромеханічні засувки
  4. Види профілів для гіпсокартону