Електромеханічні засувки

 Май 18, 2020 – 20:51

Електромеханічна клямка

Електромеханічні засувки - це один з найпростіших видів електромеханічних замків, призначених тільки для врізного монтажу. Використовує в своїй роботі пружини і електромагніти, контрольовані подачею харчування через блок управління. Електромеханічні защіпки effeff Ви можете замовити за самою вигідною та не дорогою ціною.

застосування засувок

Основною сферою їх застосування є їх установка на міжкімнатні двері, на об'єктах, де потрібно забезпечити контроль доступу у внутрішні приміщення. Електромеханічні засувки контролюють тільки вхід - зсередини засувку легко відкрити без наявності спеціального ключа, що зроблено з метою безпеки - при евакуації проблем з виходом з об'єкту не повинно виникати. Основні відмінні риси та переваги найпростіших електромеханічних засувок це:

низьке електроспоживання, що часто є вельми відчутною перевагою, особливо для великих об'єктів;

універсальність умов монтажу - засувки можуть встановлюватися практично на будь-які двері, причому не має значення на який бік відчиняються двері, пристрій повністю симетрично і дозволяє встановити замок на будь-яку сторону;

можливість використовувати електромеханічні засувки з будь-якими стандартними механічними замками;

простота конструкції і функціональної схеми, яка виключає можливі неполадки в роботі;

можливість підключення засувки до будь-якій системі контролю доступу без використання додаткового обладнання або блоків-перехідників;

дешева, зручна і проста конструкція.

Більшість моделей засувок є абсолютно універсальними, тому підходять для роботи в будь-яких системах контролю доступу. Звичайно, необхідно враховувати ряд особливостей і вимог, що пред'являються до умов установки, однак це обладнання не в приклад простіше замків або інших аналогічних пристроїв, тому і вимоги до умов установки будуть в рази менше.

Похожие записи:

  1. Що таке гарячі закуски
  2. Типы эротического массажа
  3. Електричні канальні нагрівачі