Гарантія збереження товарів

 Июль 8, 2018 – 11:51

5 важливих переваг послуги «відповідальне зберігання»

Послуга відповідального зберігання вантажів завоювала величезну популярність на ринку логістичних послуг. Такий спосіб складування покликаний вирішити багато проблем, що виникають в процесі руху товару. Розглянемо 5 основних переваг послуги:

Гарантія збереження товарів

Вы можете заказать услугу ответственное хранение по ссылке с гарантией сохранения товара по самой демократичной и доступной цене, без переплат.

При передачі вантажів на відповідальне зберігання, всі турботи про збереження вантажів переходять до власника складу. Згідно з угодою, постачальник послуги несе повну матеріальну відповідальність за передані йому ТМЦ, забезпечує захист від крадіжок і псування товару. При цьому власник завжди володіє точною інформацією про наявність та стан товару на складі і регулює власний товарний запас.

Високий рівень оснащення складських приміщень і кваліфікації персоналу

Попит на ринку складського зберігання постійно зростає, зростають і вимоги клієнтів до якості складських площ. Сучасні склади відповідального зберігання мають всі необхідні умови для надання послуги на вищому рівні: сучасне оснащення та техніку, різноманітність температурних режимів, системи автоматизації складських процесів і т.д.

Працівники складу мають великий досвід роботи з різними групами товарів і несуть відповідальність за свою працю перед власником складського приміщення. Отже, в разі виявлення будь-якого порушення в роботі персоналу всю відповідальність несе поклажедержатель.

Можливість оперативного розширення площ для зберігання

У разі появи раптової необхідності збільшити площі для зберігання і наявності вільного приміщення у власника, клієнт має можливість оперативно і з мінімальними витратами розширити свою присутність на складі.

Отримання супутніх логістичний послуг

Крім самої послуги зберігання на складі, клієнт може скористатися додатковими послугами з обробки та передпродажної підготовки вантажів, а також можливістю транспортування в точки продажів.

Скорочення витрат на логістику і зосередження на основному виді діяльності клієнта.

У разі використання послуг складу відповідального зберігання, клієнт платить лише за той об'єм складу, який фактично займає. Якщо в певний момент товари на складі відсутні, то і платити за зберігання не доведеться. У разі ж оренди складського приміщення, витрати на функціонування складу будуть постійними (орендна ставка, оплата праці персоналу, операційні витрати і д.р.).

Немає необхідності вникати в усі питання функціонування складу, брати на себе тягар проблем, які супроводжують будь-якому бізнесу. Таким чином, клієнт передає свій вантаж в руки професіоналів і має більше часу і сил для розвитку основного напрямку свого бізнесу.

Похожие записи:

  1. Ремонт и оформление офисов
  2. Предпасхальная ярмарка
  3. Преимущества комодов
  4. Качественный евроремонт квартир
  5. Мониторинг обменников