Гнучка листового металу пресом

 Май 1, 2018 – 07:10

В сучасних умовах, методи обробки металів з метою зміни їх геометричної форми, шляхом гнуття металевих листів, стають все більш досконалими і всеохоплюючими. Для згинання листового металу використовується нове сучасне листозгинальне обладнання, яке дає можливість надавати металевим листам потрібну форму без втрати їх міцності, і при цьому повністю зберігаючи термін служби виробів і привабливість їх зовнішнього вигляду. Компанія надає послуги з гнуття листового металу на замовлення, із застосуванням найсучасніших автоматизованих листозгинальних верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ).

Гибка листового металла с помощью высокого точного оборудования любой сложности при изготовлении заготовок по самой выгодной и доступной цене.

В області металообробки, процесом згинання металу називається зміна геометричної форми металевого листа, при якому відбувається розтягування зовнішнього шару, і стиснення внутрішнього шару листа. Принципово важливо, що в ході виконання гнуття металевого листа, осьової (центральний) шар, залишається цілим і не змінюється.

Слід підкреслити, що за останні кілька десятків років, механізми застосування згинання металу зазнали самі корінні зміни. Так, абсолютно зникла ручна гнучка, і значно зросла ступінь застосування в процесі згинання металевих листів високотехнологічного обладнання. Використання для гнучкі сучасного автоматизованого обладнання призвело до значного збільшення конкуренції на ринку, і навіть до зростання кількості професійних робочих, які можуть освоїти ці, в общем-то, досить складні, але стали більш доступними для управління автоматизовані листозгинальні механізми.

В даний час, ступінь автоматизації гнучкі металевих листів значно розширила технологічні можливості виробництва просторових згинів найвищої складності. Наша компанія приймає замовлення гнучкі аркушів досить товстого металу. Також, використання в процесі згинання металів, спеціальних гідравлічних листозгинальних пресів з числовим програмним управлінням (ЧПУ), докорінно зменшило можливість невідповідності технічних параметрів виготовленого вироби з робочими кресленнями, узгодженої з замовником технічної документації.

Похожие записи:

  1. Сітка ткана металева
  2. Переваги протипожежних дверей
  3. Отделка фасада дома блок-хаусом
  4. Изготовление табличек