​IP відеоспостереження

 Январь 21, 2019 – 13:09

IP відеоспостереження: схема, обладнання та переваги

Відеоспостереження являє собою систему телебачення замкнутого контуру, призначену для контролю, аналізу і запису зображень, що надходять з оптико-електронних пристроїв. Будучи частиною або окремою системою безпеки об'єкта, система відеоспостереження дозволяє здійснювати контроль за прилеглою територією, а також може мати можливість автоматичного розпізнавання осіб і автомобільних номерів, записи зображення на носії інформації і т.д. В наші дні відеоспостереження широко використовується для забезпечення безпеки різних об'єктів: банки, промислові та адміністративні будівлі, магазини, склади, парковки, котеджі та ін.

Если вы хотите купить видеонаблюдение перейдите по ссылке http://novicam66.ru/ и выбирайте необходимые товары высокого качества и надежнности по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

На відміну від морально і технічно застарілих звичайних систем, що використовують аналогові камери, IP відеоспостереження є найперспективнішим і швидко розвиваються напрямком на ринку систем безпеки. Воно являє собою систему, побудовану на мережевих відеокамерах і відео серверах. На відміну від аналогових систем тут немає проміжного перетворення сигналу, і відсутнє обмеження по вирішенню зображення, а сама камера не потребує підключення до апаратних засобів обробки сигналу. При цьому ip відеоспостереження дозволяє передавати дані на будь-які відстані і забезпечувати їх централізоване зберігання на сервері.

За рахунок високої світла чутливості забезпечується якісне зображення в будь-яку погоду. Для користувача надається можливість налаштування параметрів (відтінків сірого, контрастності, яскравості, насиченості) під свої вимоги через доступний браузер або клієнтське програмне забезпечення, яке йде в комплекті.

Компактні габарити і невелика вага дозволяють здійснювати монтаж обладнання в будь-якому місці. При підключенні не повинно виникнути проблем, на допомогу прийде вичерпна і зрозуміла інструкція.

За рахунок підвищення чутливості, технологія інфрачервоного підсвічування, що має робочий радіус до декількох метрів, забезпечує роботу IP камери в темний час доби.

Наявність зручного інтерфейсу: поява сигналу у випадках відсутності мережі, повному заповненні карти пам'яті, виникнення помилок. Камери спостереження для віддаленого перегляду оснащені безліччю корисних функцій забезпечення безпеки мережі (фільтрація IP-адрес, захист паролем користувача).

Використання бездротових технологій зручніше, але існує перелік мінусів, які необхідно враховувати при купівлі даного обладнання. Головний недолік - підвищена чутливість до якості сигналу. Також при впровадженні IP системи відеоспостереження з Wi-Fi можуть виникнути певні труднощі в зв'язку з технічними обмеженнями.

Особливо популярні останнім часом стали камери з переглядом через інтернет, отримати доступ до яких можна з будь-якого пристрою і в будь-який час.

Похожие записи:

  1. ​Советы для родителей
  2. Инженерная геология
  3. Ремонт коттеджей