Києво-Печерська Лавра

 Декабрь 13, 2018 – 13:22

У південній частині цього району знаходиться Києво-Печерська Лавра (Монастир Печер), заснований в середині 11 століття, один з найвідоміших і важливих монастирів в історії краю. Це було в лаврі монахНестор допоміг скласти найбільш ранню зі збережених літописів східнослов'янської держави Русь. Успенський собор (усередині стін монастиря), підірваний у 1941 році за нез'ясованих обставин, був повністю перебудований. 

Самые важные и интересные события в городе Киев доступны в любое удобное для вас время бесплатно и без регистрации.

Троїцька церква того ж періоду збереглася. Також в стінах знаходяться церква Всіх Святих 17-го століття і вражаюча дзвіниця 18-го століття, що височіє на 315 футів (96 метрів). Головною особливістю монастиря є сістемакатакомби під ним, в яких поховані муміфіковані тіла ранніх ченців і святих, включаючи Нестора. Хоча це музей, відкритий для публіки, Києво-Печерська Лавра все ще використовується в якості монастиря. На південь від лаври знаходиться ще один Видубицький монастир, побудований в 11 столітті; це також було серйозно пошкоджено під час Другої світової війни, але пізніше піддалося відновленню.

Уздовж крутого берега річки, що виходить на Верхнє місто і Печерський район, був розбитий привабливий ландшафтний парк з видом на Дніпро. З видами, які він відкриває, парк є однією з найяскравіших рис міста. Він містить театр під відкритим небом, спортивний стадіон і ресторан, а фунікулер піднімається на 300-футовий (90-метровий) схил. Також в парку багато пам'ятників. Домінуючим на північному кінці є статуя великого прінцаВладімір, який приніс християнство на Русь. Статуя відзначає місце, де в 988 році кияни масово хрестилися. У південному кінці, званому Парком Слави, знаходиться гранітний обеліск заввишки 85 футів (26 метрів), що підноситься над могилою Невідомого солдата і меморіальний сад. Також в парку знаходяться могили генералаНіколай Ватутін, командувач радянськими силами, які звільнили Київ у 1943 році, і ротонда, що відзначає передбачувану могилу вождя ранніх варягів (вікінгів) Аскольда.

Похожие записи:

  1. Начало игр онлайн
  2. Полтавська битва
  3. Козловые краны
  4. Парикмахерские мойки
  5. Интернет провайдер