Коли робити ремонт квартири

 Март 21, 2018 – 07:16

Коли я вирішу робити ремонт квартири, знаєте, який місяць я виберу для старту? січень; точніше - другу половину січня.

Чому? Тому що я обачлива: січень - це найвигідніша для ремонту час.

Більшість людей намагається закінчити ремонт до Нового року, і в січні багато-багато суперпрофі виявляються вільними. У Санкт-Петербурзі у хороших ремонтників часто чергу з клієнтів (так-так! Це не жарт!); в січні ж можна дістати за прийнятною ціною такого майстра, до якого в інші місяців не підступишся: або зайнятий, або запросить ну дуже дорого.

Вы можете заказать качественный и профессиональный ремонт квартир в одессе в надежной и недорогой компании, к Вашим услугам фото отчеты и положительные отзывы клиентов, гарантия соблюдения сроков проведения ремонтных работ на самых выгодных условиях по доступной цене.

Взагалі я на днях задумалася: з дитинства в голові сидить переконання, що ремонт роблять влітку. Крапка!

А чому, власне? Є для цього раціональні причини? Які?

Самостійно такі причини я не змогла згадати, і - вже звично - попрямувала до кабінету директора.

- Римма Вікторовичу! Чому всі люблять робити ремонт влітку?

- Хто це «все»? Досвідчені замовники часто планують ремонт на зиму. А взагалі все залежить від обставин.

- Повинні ж бути плюси у літнього ремонту?

Директор відірвався від екселевскій файлів, зітхнув - знає, що я не полишу, - і почав викладати.

- Якщо немає «запасний квартири» (де можна пожити під час ремонту), зате є діти, ремонт раціонально запланувати саме на літній період.

- ??

- Влітку більше можливостей відправити дітей відпочивати - до бабусі, на дачу, на море. Для школярів це час канікул; під час навчального року не дуже-то поїдеш.

- А! Ну так.

- Природно, без дітей в ремонтованої квартирі батькам легше. Тому багато хто намагається спланувати ремонт квартири так, щоб закінчити всі або хоча б основні роботи до повернення дітей. Тобто до кінця літа.

- Ясно. І це все?

- Є ще плюс. Якщо літо тепле, то «мокрі роботи» швидше сохнуть.

- «Мокрі роботи» - це ...

- Мокрі роботи - це роботи з розчинами: штукатурка, шпаклівка, стяжка підлоги. Якщо холодно, штукатурка або стяжка можуть сохнути довше. А поки вони повністю не висохнуть, починати інші роботи не можна: буде порушена технологія, може з'явитися цвіль і інші неприємності. Якщо літо спекотне - затримок висихання стяжки і штукатурки, швидше за все, не буде.

- Ага! Значить, влітку ремонт робиться швидше!

- Неправильно. Я б навіть сказав, навпаки.

- Чому? Стяжка і штукатурка сохне швидше, ви самі сказали!

- По-перше, не завжди. Якщо квартира нормально опалюється, взимку швидкість висихання та ж. По-друге, стяжка і штукатурка - це лише частина робіт. Взагалі, головне в ремонті - це люди, їх майстерність і ... самопочуття! Якщо майстру фізично дискомфортно, він недобре себе почуває, його вироблення зменшується. У нормальному стані він би 10 метрів плитки за день уклав, а в поганому - тільки п'ять, наприклад.

- Логічно.

- У спеку працювати важко. Відповідно, за день майстер виконує менший обсяг робіт. Є різні дослідження про те, як температура в приміщенні впливає на працездатність людини, розумову і фізичну. Восени, взимку, навесні температура в квартирі, як правило, більш комфортна і краще регулюється (звичайно, коли є опалення). Відповідно, той же самий майстер відчуває себе краще, ніж в спеку і духоту, і виконує за день більший обсяг робіт.

- Нічого собі. Ніколи про це не думала.

- Є й додатковий людський фактор. Літо в Петербурзі короткий, природно, хочеться встигнути насолодитися теплими вечорами. Дачі, знову ж. Це означає що?

- Що?

- Майстер - сантехнік, гіпрочнік, маляр, плиточник - намагається швидше піти з роботи. 7:00? Ура, робочий день закінчений, я пішов, до завтра! Замовники, хто працював до нас з приватниками, взагалі скаржаться, що на об'єкти в гарну погоду міг ніхто не прийти.

- Мда.

- А взимку особливих домашніх справ у людей немає, і вони частенько самі викликаються попрацювати понаднормово, вечорами і у вихідні, щоб швидше і побільше заробити. Природно, на таких об'єктах ремонт закінчується швидше.

- І ціни на ремонт квартири влітку зростають?

- Так. Попит влітку ажіотажний і багато задирають ціни відсотків на 10-15, а то і 20.

- Тобто я правильно думаю, що ремонт найвигідніше робити в січні?

- Не тільки в січні. Я б сказав, числа з 15 січня і до середини березня. В цей час і роботи у всіх поменше, і навіть самі нахабні фірми і приватники знижують ціни до нормальних; а хтось і демпінгує. З іншого боку, якщо об'єкт об'ємний - квартира зі складним дизайн-проектом і переплануваннями, обробка заміського особняка - ремонт може зайняти від півроку до року, так що неважливо, коли він почнеться, в результаті будуть охоплені всі пори року.

Ось такий цікавий виявився розклад.

Вибирайте хороших майстрів - і нехай ремонт стане для вас задоволенням!

Похожие записи:

  1. Идеи дизайна интерьера
  2. Как утеплить полы в квартире
  3. Мониторинг обменников
  4. Качественный евроремонт квартир