Котедж з колоди ручної рубки, оциліндрованих колод

 Декабрь 15, 2017 – 10:56

Лідерами за якістю і ціною тут є котеджі з клеєного бруса і колод ручної рубки. Перші виглядають дуже красиво і тому популярні як у тій же Фінляндії, так і вже в Росії, другі значно тепліше.

Самими бюджетними будинками - з категорії "дешево і сердито", вважаються брусові будинки. Коробка будинку з сирого бруса обходиться феноменально дешево. На жаль, сире дерево неминуче "веде" в стінах, брус скручується гвинтом, утворюючи щілини, які необхідно ретельно конопатити кілька років, поки будинок остаточно не всядеться. З бруса варто робити літні будинки, дачі, не призначені для постійного проживання.

Взагалі, будь-який дерев'яний котедж є "живим" будинком, постійно "дихає", тобто при змінах вологості змінює свої лінійні розміри і потребує регулярного догляду.

Безперечними перевагами будь-якого дерев'яного будинку є довговічність, морозостійкість, привабливий зовнішній вигляд.

До недоліків можна віднести високу пожежонебезпечність і невідповідність згаданому Сніпу "Про теплозахисту" при прийнятій товщині стіни 150-200 мм. Для нормального захисту від холоду дерев'яні стіни повинні бути товщиною від 450 мм. Додавання до дерев'яного будинку утеплювача і вентильованого фасаду перетворює його в нераціонально спроектований і дорогий каркасний будинок.

Похожие записи:

  1. Уровень готовности отделки в квартире в новом доме
  2. Особенности выбора кондиционеров и монтажа
  3. Компактний будиночок в оточенні природи