​Квартири з обробкою в новобудовах

 Апрель 14, 2018 – 06:19

Квартири з обробкою в новобудовах: переваги «готового» житла

Квартира з повною чистової обробкою приваблива для покупця з кількох причин. По-перше, це менші витрати на ремонт - забудовники купують оздоблювальні матеріали оптом за нижчими цінами. По-друге, новобудова з готовими до проживання квартирами позбавляє від необхідності жити кілька років в умовах постійного ремонту - шуму і будівельного пилу. Є ще кілька причин, за якими покупці все частіше віддають перевагу формату «заїжджай і живи».

Вы можете ознакомиться и купить интересующий тип квартиры на http://krkv.com.ua/tipy-kvartir/ с комфортными планировочными решениями по доступной цене без скрытых платежей и комиссий.

Оздоблення квартир різних цінових сегментів головним чином різниться по вартості використовуваних оздоблювальних матеріалів - в квартирах бізнес-класу використовуються матеріали дорожче, ніж в будинках мас-маркет. В останніх перевагу часто віддається вітчизняним виробникам, які здатні запропонувати найбільш конкурентні ціни. Оздоблення в масовому сегменті зазвичай не передбачає різноманітності дизайнерських рішень, найчастіше це один типовий варіант для всього об'єкта.

Чим вище клас об'єкта, тим більше прискіпливий до якості і підбору матеріалів покупець. Його вже не влаштовують однотипні проекти. У цій ситуації забудовники пропонують підготовлені під чистову обробку квартири з рядом додаткових опцій: звукоізолюючою стяжкою, дерево-алюмінієвими склопакетами, якісної вхідними дверима, системою очищення повітря. Крім того, обробці часто підлягають балкони і лоджії, наприклад, на підлогу укладається терасна дошка.

Можливі й більш специфічні пропозиції - наприклад, підготовка під смарт-опції або розробка індивідуального дизайнерського рішення. Є варіант обробки-конструктора, у компанії можна вибрати обробку різних класів, в проектах мешканці також можуть вибирати матеріали, кольору і дизайнерські рішення по своєму бажанню.

Всі експерти відзначають, що обробка в мас-сегменті за останні п'ять років стала більш якісною. Раніше для економ-класу були в порядку речей підлоги з лінолеуму, скромні двері, проста фурнітура. Сучасні квартири з оздобленням включають ламінат, хороші якісні поверхні, гідні шпалери, кахель, імпортну сантехніку.

Похожие записи:

  1. З чого почати ремонт в новобудові?
  2. Чому варто вибрати житло в новобудові
  3. ​Гидроизоляционные работы
  4. ​История кирпичного домостроения
  5. ​Чому інтернет казино вигідно