Лляні піжами - солодкі сни

 Декабрь 29, 2018 – 19:57

Лляні піжами - солодкі сни

У чому спить вночі сучасна людина? А в чому ходить по дому? Це може бути піжама, звичайна сорочка або костюм, нижню білизну або зовсім нічого. Єдине правило для людини - це комфорт і абсолютне зручність. Вибираючи одяг для дому, варто орієнтуватися виключно на цей показник. А чи зручно ходити по будинку або спати в одязі з льону? Однозначно так! Купити таку можна в цьому магазині

Вы можете выбрать и купить удобные и комфортные пижамы из льна для здорового и качественного сна по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

7 переваг лляних халатів і піжам

Перше. Льняна домашній одяг чудово вбирає вологу і дуже швидко висихає, буквально за лічені хвилини. Тому такі халати і піжами вважають ідеальним одягом для спекотної літньої погоди.

Друге. Відмінний теплообмін - одне з ключових переваг льону в порівнянні навіть з натуральної бавовняної тканиною. Влітку в лляному халатику буде прохолодно, а взимку - навпаки досить тепло.

Третє. 100% натуральний матеріал без домішок синтетики. Одяг не накопичує синтетичне електрику, не липне до шкіри. У холодну пору року така тканина позитивно впливає на імунітет і звичайно не викликає ніякої алергії.

Четверте. Антисептичну властивість лляного матеріалу. Структура льняного волокна сприяє пригніченню розвитку хвороботворних бактерій. Це означає, що льон є природним антисептиком. Його можна носити вагітним жінкам і дітям без шкоди для здоров'я.

П'яте. Нейтралізація неприємних запахів. Гігроскопічність в поєднанні з антибактеріальними властивостями дає відмінні результати по знищенню неприємних запахів (наприклад, запахів поту).

Шосте. Міцність і довговічність. Такий халат прослужить не менше 5 років истончить. Виріб витримує безліч прань, не боїться прасування, з часом не жовтіє, як бавовна. Вигідна покупка на довгий термін.

Сьоме. Зручність і комфорт при носінні. В такому халаті або піжамі тіло відчуває себе чудово, вільно, по-домашньому. Нічого не обмежує і не дратує, тому лляні нічні піжами вважаються одними з кращих.

Єдиний мінус лляної домашнього одягу - це те, що вона досить швидко мнеться. Не встиг надіти, як вже видно заломи на холоші або рукаві. Але це ж домашній одяг, тому формально такий момент не повинен відволікати від такої кількості чудових переваг. А деяким така "мятость" навпаки в задоволення і виглядає по-домашньому.

Похожие записи:

  1. Чернігівська область
  2. Переезд автобусом
  3. Мониторинг обменников
  4. Подорож автобусом