Люстри з дерева

 Июль 27, 2018 – 20:28

Застосування в інтер'єрі Люстри бувають стельовими і підвісними. Люстри стельові з дерева поступаються підвісним світильників. Тенденція пов'язана з наростаючою популярністю ретро стилю. Також варто згадати точкові світильники, виготовлені з деревини. Низька стеля можна приховати за допомогою точкового освітлення.

Ви маєте можливість обрати і купити люстри на svetilnikof.com.ua до Вашої уваги великий асортимент від класики до модерна за вигідною та демократичною ціною.

Східний стиль. Люстри виготовляють з дерева без використання додаткових матеріалів. Світильники відрізняються правильною формою геометричних фігур. Стиль кантрі. Американські ковбої віддавали належну данину дереву. Натуральні світильники ідеально впишуться в їдальню, вітальню, спальню. Люстри в стилі кантрі виглядають грубувато. Світильники не мають додаткових металевих деталей. Освітлювальні прилади в стилі кантрі об'ємні, громіздкі. Ретро стиль. Дерев'яні люстри під старовину створюються завдяки грубій і неакуратної на вигляд роботі шляхом скріплення необделанной деревини. Іноді світильники мають вигляд колеса, колоди, корчі.

Модерн. Завдяки поєднанню дерева і металу світильники ідеально вписуються в стиль. Шале. Для дачі, заміського будинку, шале характерні натуральні елементи. Люстра з дерева буде виглядати доречно поблизу до природи. Класичний стиль. Для класики характерна плавність ліній, об'ємні елементи. Освітлювальний прилад в класичному стилі виконаний не повністю з дерева, а з використанням вітражного скла. Хай тек. Сучасний стиль хай-тек починає використовувати дерев'яні елементи. Світильники в поєднанні з металом і матованим склом ідеально впишуться в картину інтер'єру в стилі хай-тек. Строгість деталей підкреслять люстри дерев'яні стельові. Африканський стиль. Освітлювальні прилади, оформлені грубо, з використанням етнічних мотивів, підійдуть під первісний стиль.

Поради щодо вибору Зупинивши своє рішення на дерев'яній люстрі, необхідно звернути увагу на наступні нюанси вибору: Освітлювальний прилад з деревини повинен вписуватися в інтер'єр. Крім дерев'яного світильника, в інтер'єрі повинні бути присутніми і інші елементи з дерева. Ідеально світильник підійде до ретро стилю, кантрі, африканського. Чи стане доречним прикрасою на дачі, в заміському будинку, шале. Нагрівають елементи освітлювального приладу (патрони, плафони, лампи) повинні бути відсторонені від легкозаймистою основи і добре ізольовані. З метою пожежної безпеки встановлюйте освітлювальний прилад подалі від дерев'яного стелі і відкритого вогню. Втілити задум у реальність допоможе досвідчений столяр і тесля. Світильник під замовлення обійдеться дорожче, але ідеально впишеться в інтер'єр. Дерево - дорогий матеріал. Але можна придбати бюджетний варіант - поверхня, що імітує деревину.

Похожие записи:

  1. Чуттєвий масаж
  2. История дивана
  3. Правильна оренда
  4. Срок аренды