Львівська область - земля з сприятливими факторами

 Декабрь 22, 2018 – 12:12

Обсяги виробництва целюлозно-паперової, поліграфічної та видавничої продукції збільшилися на 17,5%. ТОВ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" Дунапак-Україна "і АТ" Завод паперово-картонних виробів "Біблос" розширили обсяги виробництва. Зокрема, виробництво зошитів збільшилася більш ніж в 9 разів, картону - на 39,7%, паперу - на 4%.

Самые интересные и важные события в гроде Львов собраны на лучшем портале и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Підприємства з виробництва продуктів нафтопереробки справили зростання обсягів виробництва на 5,1%, а також хімічна і нафтохімічна промисловість - 9,6% і машинобудування - 8,5%. Наприклад, Стрийський вагоноремонтний завод збільшив обсяги виробництва на 96,5%, а також ВАТ «ЛАЗ» на 43,1% і ВАТ «Автонавантажувач» на 82,4%. Вироблено більше цементу (зростання на 20,3%), керамічної плитки для облицювання стін і підлоги (3,5 і 17,8% відповідно) тощо. Виробництво та розподілення електроенергії, води і газу збільшилася на 11,7%. У деяких галузях скорочення обсягів виробництва пояснюється не зниженням, а оновленням. Таким чином, було вироблено менше споживчих товарів, тому що підприємства цієї галузі замінили свої технології і асортимент з ініціативи власників.

Львівська область - це земля з сприятливими факторами для розвитку сучасного аграрного виробництва. Природні умови з помірно-континентальним кліматом сприяють розвитку рільництва (більшість земель (майже 800 тис. Одиниць з більш ніж 1,27 млн. Га вкрито ріллею), молочного та м'ясного скотарства, лісового господарства, бджільництва тощо.

За перше півріччя 2003 року будівельними підприємствами всіх форм власності виконано підрядних робіт на суму 349 мільйонів гривень, що на 25,9% більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Львівська область має розвинену транспортну мережу. Через його територію проходять міжнародні залізні дороги в столиці багатьох європейських країн, таких як Белград, Братислава, Будапешт, Бухарест, Варшава, Москва, Прага і Софія. Автомобільні дороги пов'язують населені пункти регіону з Центральною і Південною Європою, Прибалтикою та Росією. У січні-червні 2003 року підприємствами транспорту Львівської області було перевезено 13,8 млн. Тонн вантажів, що на 22,2% більше, ніж за січень-червень 2002 року. Залізницею було перевезено 12,3 млн. Тонн вантажів, що на 28,5% більше, ніж за попередній рік Обсяг поставлених чорних металів збільшився вдвічі, а також нафти і нафтопродуктів в 1,9 рази, хімічних і мінеральних добрив на 49,4 % і цементу на 29,9%. Автотранспортні підприємства в січні-червні 2003 року возили 1,

Похожие записи:

  1. Критерії вибору утеплених зимових штанів
  2. Будівництво котеджного селища з Чого Почати
  3. Этапы строительства дома из кирпича своими руками
  4. Загородные коттеджи преимущества и недостатки
  5. Как обустроить дождеприемник в частном доме