Майнінг - один з найбільш швидкозростаючих трендів

 Ноябрь 8, 2018 – 13:18

Майнінг - один з найбільш швидкозростаючих трендів останніх років. Сьогодні фотографії красивих ферм і датацентрів з миготливими відеокартами або спеціальними ASIC-пристроями всюди. Їх бачили навіть ті, хто б погодився купити металеві «біткоіни» з рук. Але якщо на картинках все красиво, то в житті - зовсім по-іншому.

При поточних кріптовалютних курсах для власника ферм Майнінг - це в першу чергу економія. Листопад-грудень 2017 року, коли лилися золоті річки, в розрахунок не беремо.

Вы можете начать зарабатывать в майнинг и купить все необходимое для майнинга о самой выгодной и доступной цене, без накруток и перелат в удобное для Вас время.

Для того щоб зберегти дорогоцінні рублі, потрібно економити на будь-яких дрібницях: починаючи від самих карт і закінчуючи інтернет-кабелями, вентиляцією і Райзер. Крім обладнання можна також істотно оптимізувати сам процес Майнінг: вибирати правильне програмне забезпечення, монету для Майнінг і так далі.

У цій ніші ми пройшли довгий шлях: сначал вчилися збирати ферми, потім вчили збирати інших, вибирали монети для Майнінг, Майн на пулі, поодинці і так по колу. У якийсь момент втомилися від інформативності існуючих Майнінг-пулів і зробили свій власний пул таким, яким нам самим було б приємно користуватися.

ак і в інших видах бізнесу, заробіток в Майнінг почнеться тільки після окупності вкладень в інфраструктуру. Скоротити очікування допоможуть наші напрацювання. Іноді здається, що ми наступили вже на всі можливі граблі або як мінімум на більшу частину. Якщо ви думаєте про те, як почати займатися Майнінг з найбільшою ефективністю і як правильно розвиватися в цій сфері - ця стаття для вас.

Купівля обладнання

Самий хвилюючий питання початківців Майнер - де взяти обладнання для Майнінг? Про божевільних цінах на відеокарти і їх відсутності у продажу сурмлять всі, в тому числі адміністратори в комп'ютерних клубах. Основний зліт цін припав на початок зими 2017 року, коли кріптовалютний ринок почав стрімко летіти вгору. Зараз ціни стабілізувалися, а обладнання з'явилося в наявності.

Але розслаблятися рано. 

Похожие записи:

  1. Зовнішній вигляд датчика руху з сиреною
  2. Монтаж и укладка кровли из гибкой черепицы
  3. Для чего нужна раскрутка и продвижение
  4. Як правильно вибрати автомобіль для поїздки