На якому етапі будівництва краще купувати житло

 Апрель 29, 2018 – 05:16

На якому етапі будівництва краще купувати житло?

Залежно від стадії будівництва ціни на житло можуть сильно відрізнятися. Коли вигідно купувати квартиру, а коли ризиковано? Розглянемо всі переваги і недоліки.

Для більшості росіян покупка житла є найважливішим рішенням, яке буде визначати якість життя сім'ї на роки вперед. Цей відповідальний крок вимагає серйозного осмислення і оцінки вигод і ризиків.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на https://teremki-bud.com.ua/ и наслаждаться отлиным архитектурным решением и уютом по самой выгодной и доступной цене.

Будівництво будинку триває протягом декількох років. Це складний і дорогий процес, в якому задіяно безліч людей і організацій. Передбачити всі складнощі, з якими може зіткнутися забудовник, практично неможливо, особливо коли мова йде про дійсність.

На першому етапі відбувається оформлення прав на земельну ділянку для будівництва будинку. Забудовник купує його або бере в оренду у міста. Потім потрібно розробити проект і отримати схвалення експертів і державних органів. Тільки після цього починають оформляти дозвіл на будівництво і подавати документи в Державний будівельний нагляд, який здійснює контроль над зведенням капітальних об'єктів.

Федеральне законодавство дозволяє забудовнику починати реалізацію квартир на початковому етапі будівництва. Продажі стартують, ледь на місці майбутнього будинку з'являється котлован. На цій стадії вартість мінімальна, але високий ризик опинитися жертвою довгобуду або, того гірше, шахраїв. Природно, що покупці розриваються між бажанням купити житло дешевше і побоюваннями потрапити в халепу. У міру просування робіт зростає і ймовірність того, що пайовики зможуть отримати заповітні квартири, проте за більш високу ціну. На якому етапі купувати житло - вирішувати самим інвесторам, ми ж збираємося описати переваги і недоліки покупки новобудов на різних стадіях будівництва.

Вибір того чи іншого варіанту покупки залежить від різних факторів. Якщо покупець має невеликим бюджетом, але не обмежений часовими рамками, можна не поспішаючи підібрати надійний варіант на початковому етапі будівництва і спостерігати протягом кількох років, як ростуть стіни майбутнього житла. Якщо ж квартира потрібна терміново (а такі випадки - не рідкість), то доводиться викладати повну вартість за готовий об'єкт.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Проекти
  2. Будівництво Будинків Проекти Котеджів
  3. Будівництво будинків і котеджів Проекти
  4. Будівництво Будинки в Кредит
  5. Етапи будівництва будинків