Найбільш поширені поломки душових кабінок

 Май 16, 2018 – 11:31

Душові кабіни в багатьох квартирах замінили ванни. Зручності та переваги очевидні. А ось, що робити, якщо кабіна зламалася? Лагодити самому або все-таки найняти майстра? Ремонт душових кабін справа клопітка і вимагає певних умінь.

Найбільш поширені поломки

Оскільки в сучасних моделях душових кабінок велику кількість функцій, відповідно і поломки зустрічаються частіше. При цьому в кращому випадку ви залишитеся без можливості прийняти душ, а в гіршому доведеться оплачувати ремонт затопленим сусідам. Поломки в душових кабінах діляться на кілька видів:

Закажите профессиональный ремонт душевых кабин на  http://kimo.kiev.ua/2018/03/naibolee-chastye-polomki-dushevyx-kabin/ быстро, качественно и  недорого с гарантией на работы.

Проблеми з корпусом. Це випадки, коли перестають працювати або ламаються петлі, ролики, пластикові деталі, а також двері, тріщини в піддоні. Це відбувається від часу і зносу деталей, а також при неправильній експлуатації.

Проблеми з сантехнікою. Сифони, змішувачі, крани, а також перемикачі, все це ламається найчастіше, а тому при виборі душа на них варто звернути особливу увагу.

Проблеми з електрикою. Характерні для тих моделей душа, в яких є велика кількість сучасних функцій і датчиків, в тому числі світло, пар, або, наприклад, радіо.

Деякі з цих поломок з'являються внаслідок неправильної установки самої кабіни. Тому, щоб уникнути проблем, не встановлюйте душ самі, а викличте спеціаліста, який зможе гарантувати якість роботи. А ви уникнете поломок в майбутньому. Також до проблем з корпусом відносяться тріщини в піддоні і проблеми з дверима. Для усунення тріщин в піддоні, якщо не маєте можливість замінити його цілком, то можна скористатися акрилом. Ремонт акрилових душових кабін виконується швидко і якісно за допомогою цього матеріалу. Розбите скло доведеться замовляти, а до дверей, можливо підбирати нові ролики або петлі. Тому простіше звернутися до фахівця.

Майстер по ремонту душових кабін повинен бути одночасно і сантехніком, оскільки найчастіше саме сантехнічні складові дають збій. Для заміни простого сифона необхідно мати цілий набір інструментів, а також досвід роботи, оскільки доведеться знімати фартух піддону. Часто ремонтувати доводиться змішувач, іноді потрібно його заміна. Найчастіше бувають обмежені умови санвузла і виконати необхідний ремонт можливо тільки з демонтажем перешкоджають елементів або обладнання ванної кімнати.

Найважче буває при поломці електричного обладнання. Тут без майстра вам не обійтися. При цьому необхідно знайти майстра по ремонту душової кабіни з кваліфікацією електрика і досвідом роботи з електричними функціями душа. Це буває складно.

Похожие записи:

  1. Будівництво котеджів Своїми Руками Відео
  2. Будівництво Одноповерховий котедж
  3. Вибратор-кролик для универсалов