​Інформаційні стенди з кишенями

 Октябрь 7, 2018 – 12:32

Інформаційні стенди з кишенями

Для інформування клієнтів та відвідувачів офісів, мешканців будинків і в інших випадках, коли потрібно донести необхідну інформацію, незамінні інформаційні стенди, які можуть мати різне виконання.

Наприклад, інформаційний стенд може мати єдине полотно з бамбуковою пробки без кишень, до якого аркуші паперу і реклама кріпляться кнопками, або (що багато в чому практичніше і зручніше) настінний або підлоговий стенд може бути виконаний з пластиковими кишенями.

Вы можете выбрать и купить карманы а4 с разной окантовкой, качественные и практичные по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

виготовлення стендів

Один з напрямків і одна з послуг нашої друкарні - виготовлення інформаційних стендів з кишенями для листів різних форматів на замовлення. Для створення простих і зручних в експлуатації виробів ми використовуємо:

міцні металеві каркаси;

високоякісний пластик, оргскло і ПВХ;

різні методи друку (для нанесення написів, розміщення логотипів і т.д.).

переваги замовлення

У такий простий конструкції, як стенд для розміщення інформації, є безсумнівно вагомі переваги - низька вартість, простота розміщення і використання, а також багатофункціональність.

Замовляючи інформаційні стенди з кишенями або без у нас, ви також отримуєте можливість скористатися якісними послугами професіоналів:

вибір будь-якої конфігурації стенду (горизонтальний, вертикальний, з різною кількістю кишень, для використання всередині приміщень і на вулиці) з будь-якими додатковими деталями за бажанням;

виконання проектів будь-якої складності;

доставку зручною для вас транспортною компанією;

зручні способи оплати;

можливість термінової друку і виготовлення (обговорюється індивідуально).

У нас можна купити інформаційні стенди з кишенями стандартного формату А4 для дитячих садків, поліклінік, спортивних майданчиків, житлових будинків і різних установ по одним з найпривабливіших цін.

Похожие записи:

  1. ​Автоматические кофемашины
  2. ​Чому інтернет казино вигідно
  3. Вибір і установка септика
  4. Гидроизоляция фундамента дома