​Нотаріальний переклад довідки та свідоцтва

 Июль 30, 2022 – 14:00

Довідки та свідоцтва належать до документів, які встановлюють та підтверджують будь-який юридичний факт. Послуги з нотаріального перекладу довідок та свідоцтв є найбільш затребуваними.

Наше бюро здатне виконати нотаріальний переклад довідки про несудимість, довідки з місця роботи, свідоцтва про шлюб, народження, смерть розлучення тощо. максимально швидко та якісно. До Ваших послуг переклад довідки за самою вигідною та недорогою ціною.

Переклади виконуються професійними перекладачами, які мають достатню кваліфікацію та документи, що підтверджують право на здійснення перекладацької діяльності. Ставлячи свій підпис на нотаріально завіреному перекладі, перекладач бере на себе відповідальність за точність та відповідність перекладу змісту тексту оригіналу.

Нотаріус підтверджує справжність підпису перекладача та вносить відомості про переведений документ до електронного реєстру. Підпис та друк нотаріуса на нотаріально завіреному перекладі роблять його юридично значущим.

Для виконання перекладу клієнт надає оригінал документа, його ксерокопію або нотаріально засвідчену копію. У всіх випадках є нюанси, про які менеджери обов'язково розкажуть клієнту.

Важливо розуміти, що для оформлення нотаріально завіреного перекладу оригінальний документ повинен мати підпис посадової особи та печатку організації. Якщо текст немає цих ознак, він не вважається документом і з ним неможливо здійснювати будь-які нотаріальні дії.

У деяких випадках переклад довідок та свідоцтв можна завірити печаткою перекладацької організації. У тексті засвідчення вказуються реквізити організації та контактні дані.

У будь-якому випадку ми завжди просимо спочатку уточнювати у приймаючої організації необхідний спосіб засвідчення перекладу. Таким чином, можна уникнути зайвих витрат і непотрібних дій.

Переклад свідоцтв та довідок різного призначення

Будемо раді допомогти з перекладом та завіренням документів:

Переклад довідок з місця роботи

Переказ банківських довідок

Переклад довідки для посольства

Переклад академічної довідки

Переклад довідки про відсутність судимості

Переклад медичних довідок та інструкцій, рецептів

Переказ свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

Переклад свідоцтва про право власності

Переклад свідоцтва про народження

Переклад свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу

Переклад свідоцтва про смерть

Похожие записи:

  1. Не забывайте планировать будущее
  2. ​Дізнайтеся переваги оренди автомобіля
  3. Натуральный мармелад на агар-агаре
  4. Надійний засіб для миття вікон
  5. Як правильно вибрати автомобіль для поїздки