Нова соціальна мережа

 Март 22, 2018 – 14:09

Ви шукаєте об'єкт на мапі? Чи є місцеві новини, події або пропозиції цікавими для вас? Хотіли б ви спілкуватися з друзями і сусідами? Приєднуйтесь до нашої спільноти! Отримайте миттєві оновлення про те, що відбувається навколо вас.

  • Ви маєте можливість швидко отримувати всю необхідну інформацію про підприємства києва, новини або пропозиції через зручну систему навігації та онлайн карті безкоштовно та надійно.

Привіт шановні читачі. Не так давно, я розповідав як встановити кнопки соціальних мереж на свій блог. І ось переглядаючи статистику натискань цих самих кнопок і зворотний трафік з соціальних мереж, я помітив цікаву річ. Частка натискань на кнопку соціальної мережі склала немаленький відсоток. І це при тому, що у мене навіть аккаунта не було на той момент в цій соціальній мережі. І ось тоді то у мене з'явилася думка, що дана соціальна мережа, може стати ще одним джерелом трафіку для мого блогу.

Зрозуміло, я вирішив дізнатися що це за соціальна мережа і ідея мені сподобалася. Тут весь упор зроблений на зображення (піни). По ходу справи подивимося на результат, а поки давайте розповім вам на що потрібно звернути увагу при роботі.

Уявіть собі сайт, тільки замість всіляких посад, дошки з різноманітними зображеннями на різні тематики. І люди діляться зображеннями, відзначають лайки і діляться з друзями. Уявляєте який трафік з цього можна отримати?

Але чому ж так цікавий для власників сайтів і блогів. А тим, що ми займаємося інфографікою (робимо скріншоти) для своїх матеріалів і ці самі скріншоти можна публікувати на своїх дошках і залучати додатковий трафік з соціальної мережі.

Плюс до всього це відмінне місце для просування своїх або партнерських продуктів. Але про все по порядку.

Як працює

Давайте розглянемо, як же працює дана соціальна мережа. Зупинимося на цьому буквально в двох словах.

Отже, ви створюєте дошки, куди публікуєте зображення, де інші люди можуть переглядати, ті зображення які їм подобаються. Такі зображення називаються «Піни» і мають посилання на ваш сайт. Хоча ви можете змінити це посилання на будь-яку іншу. Більшість людей будуть натискати на зображення і переходити на сайт для прочитання вашої статті. Особливо цікаві зображення інфографіки, так як побачивши подібне зображення люди переходять на сайт для пошуку вирішення що стоїть перед ними завдання.

Похожие записи:

  1. Правильна оренда
  2. Мониторинг обменников
  3. Подорож автобусом
  4. Ковровая плитка