Новобудови з паркінгами

 Апрель 30, 2018 – 09:14

Новобудови з паркінгами

З кожним роком збільшується не тільки кількість новобудов, а й автомобілів, на яких їздять власники нового житла. Проблеми з пошуком місця для паркування теж зростають. Справитися з ситуацією може допомогти покупка машино-місця в підземному або присадибній паркінгу. Новобуд з'ясував, за якими цінами і на яких умовах можна придбати «будинок для машини».

Вы можете выбрать и купить интересный вариант квартиры и наслаждаться отличным архитектурным решением по самой выгодной и доступной цене.

Підземні та прибудинкові стоянки: розкіш чи необхідність

У перевантаженому автотранспортом місті знайти вільне місце для автомобіля стає часом непосильним завданням, також як і контролювати його безпеку. Для зручності мешканців, а також з метою попередження захаращення озеленених дворових територій з дитячими і спортивними майданчиками, забудовники намагаються забезпечити житлові комплекси паркінгами - як наземними, так і підземними.

В даний час вже стає нормою мати в родині не одну, а дві і більше машин. Тому паркінги можна вважати невід'ємним атрибутом сучасних будинків. Наявність паркувального місця - це вже не розкіш, а вимога часу і практична необхідність. Відсутність підземного або наземного паркінгу в будинку, що будується - це, швидше, виняток. А тип парковки в сучасних будинках залежить від класу споруди та характеристик земельної ділянки, що дозволяють розмістити на ньому наземний паркінг.

За наявними даними більше 50% всіх нових житлових комплексів оснащені власними стоянками, так як забудовники комплексів квартальної забудови зобов'язані забезпечити свої проекти паркінгами.

За достовірною інформацією 70% всіх паркувальних місць реалізується в період будівництва житлового комплексу, а що залишилися 30% покупці купують вже після переїзду в новий будинок.

Сьогодні попит на місця в паркінгах прямо пропорційний класу нерухомості - чим він вищий, тим вище попит. Продати квартиру в елітному комплексі без місця для автомобіля практично неможливо, особливо якщо об'єкт знаходиться в центральних районах міста, де питання парковки стоїть дуже гостро. Паркінги користуються стабільним попитом. У проектах бізнес-класу машино-місця традиційно купуються для кожного члена сім'ї. У той же час в кварталах «мас-маркет» паркувальні місця продаються помітно довше і складніше.

Похожие записи:

  1. Современный дизайн дома
  2. Подорож автобусом
  3. Мониторинг обменников