Інвестиційний проект в Ровно

 Декабрь 22, 2018 – 13:12

В регіоні активізуються інвестиційні процеси. У 2002 році освоєно інвестиції в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування на суму 702 мільйони гривень, що на 15,1% перевищує рівень 2001 року.

У 2002 році в області введено в експлуатацію 121,4 тис. Кв. М житла, що на 25,2% перевищує рівень 2001 року.

Інвестиційний проект з відновлення виробництва електроенергії на Хрінницькому ГЕС був розроблений в 2002 році за рахунок державних інноваційних засобів на суму 960 тисяч гривень.

Самые интересные и важные события в Ровно собраны на портале Ровно и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області розширюється. Серед країн-інвесторів найбільше вкладів з Великобританії, Російської Федерації, США та Молдови. Найбільша кількість іноземних інвестицій було залучено в обробну промисловість, транспорт, оптову та роздрібну торгівлю і сільське господарство.

За території Рівненської області проходять такі магістралі: Київ-Варшава, Київ-Брест, Київ-Львів і Київ-Чернівці. Вузли Рівне, Здолбунів і Сарни містять безліч залізниць, які перетинають територію області.

Міжнародний аеропорт Рівне приймає літаки всіх типів. ВАТ «Рівненська авіакомпанія Universal-Air» здійснює перевезення пасажирів і вантажів на міжнародних та внутрішніх авіалініях, надає авіаційні послуги в інших галузях народного господарства, ремонтує авіаційну техніку.

Регіональні темпи зростання обсягу роздрібного товарообігу є одними з найвищих в Україні. У 2002 році він збільшився на 33%, в Україні - на 16,4%.

Тенденція до зростання регіонального зовнішньоторговельного обороту стабільна. Найбільші обсяги експортних поставок здійснювались до Російської Федерації, Польщі, Італії та Німеччини. Найбільшу частку в структурі експорту займають вироби з дерева і деревини, органічні хімічні сполуки, добрива, електричні машини, крупи і вироби зі скла. Велика частина продукції імпортується з Російської Федерації, Польщі, Німеччини, Білорусі та Нідерландів. Основу імпорту складають нафта та продукти її переробки, папір і картон, машини і обладнання, наземні транспортні засоби, вироби з пластика і пластика.

Похожие записи:

  1. Выбор детской стоматологии
  2. Будівництво котеджів Відео
  3. Етапи будівництва будинків
  4. Квартиры с отделкой
  5. Мониторинг обменников