Обсяги виробництва Черновецькій області

 Декабрь 22, 2018 – 12:59

Обсяги виробництва товарів громадського споживання розширені, що свідчить про посилення соціальної спрямованості виробництва. За темпами зростання область посідає 5 місце серед інших регіонів України. Зростання виробництва товарів громадського споживання забезпечується збільшенням виробництва продовольчих і непродовольчих споживчих товарів на 33 і 17,3% відповідно.

Самые интересные и важные события в Черновцах собраны на портале Сайты Черновцов и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Зберігається тенденція до збільшення обсягів реалізації продукції і зниження рівня бартерних угод. Обсяг відвантаженої продукції за січень-травень 2003 року склав 328,7 млн. Грн. Або 112,6% до обсягу виробництва відповідного періоду.

Діяльність у сфері агропромислового комплексу регіону за січень-червень 2003 року було спрямовано на забезпечення реалізації завдань розвитку сільськогосподарського виробництва в регіоні та реформування аграрного сектора. Земельна реформа завершена. Власниками земельних часток в регіоні стали майже 190 тисяч громадян, третина з яких отримали державні акти на право власності на землю.

Провідне місце серед галузей сільського господарства займає рослинництво, що забезпечує 56% обсягу сільськогосподарського виробництва. Виробництво кукурудзи, картоплі та буряків є основним напрямком розвитку рослинництва.

Темпи зростання валової продукції по скотарству зберігаються; загальна кількість великої рогатої худоби зростає. За січень-червень 2003 року на об'єктах всіх форм власності вироблено 22,7 тис. Тонн м'яса (в живій вазі), молока - 165,9 тис. Тонн, яєць - 146,1 млн. Штук і вовни - 133 тонни. Виробництво м'яса збільшилось на 2,5%, а яєць - на 10,1%.

Похожие записи:

  1. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  2. Основные плюсы первичной недвижимости
  3. Обсяги виробництва у Черкаській області
  4. Будівництво Котеджів Ленобласть