Обсяги виробництва у Черкаській області

 Декабрь 22, 2018 – 12:00

Обсяги виробництва стабільно розширюються в крайовому промисловому комплексі. За перше півріччя 2003 року випущено продукції в діючих цінах на суму 1625, 5 мільйонів гривень, що перевищує обсяг виробництва продукції за відповідний період минулого року на 24,6%. Найбільш продуктивними структурами були підприємства хімічної, харчової, целюлозно-паперової та поліграфічної промисловості, підприємства машинобудування і переробки сільськогосподарської продукції.

Самые интересные и важные события в Черкассах собраны на портале Сайты Черкасс и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

У Черкаській області розвинене сільське господарство: у всіх категоріях господарств вирощують зернові і зернобобові, цукрові буряки, кукурудзу та інші. Індустрія тваринництва інтенсивно розвивається. За перше півріччя 2003 року підприємства обласного агропромислового комплексу отримали 300 мільйонів гривень кредитів, в тому числі сільгоспвиробники - 142 мільйони гривень, з них на пільгових умовах - 66,8 мільйона гривень.

Сьогодні в Черкаській області діє 5353 малих підприємства з чисельністю працівників понад 45,5 тис. Осіб. За перше півріччя 2003 року бізнес-структурам малого бізнесу відраховано 33,1 мільйона гривень (на 36,8% більше, ніж за відповідний період 2002 року) до бюджетів усіх рівнів, в тому числі до місцевих бюджетів - 16,9 мільйона. гривня (в 1,6 рази більше).

Інвестиційна активність в регіоні ожила. У першому півріччі 2003 року за рахунок усіх форм власності і джерел фінансування освоєно капітальні вкладення на суму майже 247 мільйонів гривень, що майже на 14% більше, ніж за відповідний період минулого року. Інвестиції в основний капітал превалювали і склали понад 220 мільйонів гривень. 76,5% цих коштів було направлено на вдосконалення активної частини основних засобів, таких як технічне обладнання, машини і механізми; 23,5% було направлено на будівельно-монтажні роботи. За видами економічної діяльності найбільше інвестицій в основний капітал забезпечили підприємства переробної промисловості, в тому числі харчова промисловість, виробництво машин та устаткування, електроенергії, газу та води, оптова і роздрібна торгівля, ремонтні послуги,

За січень-квітень 2003 року зовнішньоторговельні операції з партнерами з 72 країн здійснювали майже 300 підприємств різних форм власності. Обсяг зовнішньої торгівлі за цей період склав 130 млн. Доларів США (129,2% до відповідного періоду минулого року). У товарній структурі експорту найбільшу частку займають добрива (30%), синтетичні і штучні нитки (16,1%), органічні хімічні сполуки (14%), одяг (5,9%), деревина та вироби з дерева (4%), машини та обладнання (3,7%). Маса з дерева, паперу, картону, хімічної продукції та пов'язаних з нею галузей, машин і обладнання, текстилю та одягу, тютюну імпортується.

Похожие записи:

  1. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  2. Обсяги виробництва Черновецькій області
  3. Будівництво Котеджів Ленобласть