Одяг для принца

 Октябрь 17, 2018 – 11:35

Одяг для принца

Всі ми з дитинства пам'ятаємо знамениту казку Шарля Перо про нещасну дівчину-сироту, її злу мачуху і двох шкідливих сестер, які знущаються над бідолаха змушуючи виконувати всю важку роботу по дому. Потім до неї приходить фея, дівчина перетворюється на принцесу, потрапляє на бал, втрачає туфельку і знаходить справжнього принца. Скільки дівчаток просило своїх мам прочитати їм цю казку знову і знову, і кожна з них неодмінно представляла себе в ролі прекрасної принцеси на шикарному балу. Згодом дівчатка виростають і їхні мрії ставати реальністю і ця реальність є ніщо інше як прекрасне весільне торжество.

Детская одежда для мальчиков высокого качества по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат, Вы можете выбрать и купить товар на любой вкус быстро и легко.

Весілля - це коли звичайна дівчина перетворюється на принцесу, за нею приїжджає принц зі свитою, вони цілуються, навколо щасливі обличчя рідних і друзів і звичайно ж весільний бал-банкет. Підготовкою до весільної казці молодята починають задовго до дати весілля і якщо майбутні принцеси вже приблизно знають де шукати весільний наряд, то ось з принцами зазвичай все трохи складніше. Звичайно, можна піти в будь-який магазин чоловічого одягу і вибрати собі гарний костюм, але ось тільки для статусу принца цього буде недостатньо. Смокінг - це саме той наряд який дозволить відчути себе справжнім принцом. Будь-який чоловік одягнений в білосніжний смокінг буде виглядати бездоганно елегантним. Чорні смокінги виглядають, на думку багатьох, дам не менш ефектно, навіть більш парадно, ніж білі. В наші дні класичний смокінг - це чорний піджак з шовковими або атласними лацканами, чорні штани з шовковими лампасами чорного кольору, біла гладка або плісирована сорочка, чорна шовкова метелик, чорний шовковий пояс (камербанд) або короткий жакет, чорні шкарпетки, чорні шкіряні туфлі, але ні в якому разі не лакові.

Існує безліч правил носіння смокінга, дотримуватися їх чи ні - це вибір самого нареченого, ми ж вважаємо своїм обов'язком згадати деякі з них. Наприклад, з прикрас до смокінга прийнято надягати тільки кільце або перстень. Наручний годинник під смокінг ніколи не надягають - тільки кишенькові.

Похожие записи:

  1. Козловые краны
  2. Срок аренды
  3. Ковровая плитка