Оптоволоконний модем

 Декабрь 26, 2018 – 20:39

Виходить, що оптичні тягнуться від одного розподільного вузла до іншого, на кожному з вузлів стоять оптоволоконні модеми (за допомогою яких здійснюється трансформація і передача сигналу), а вже від цих модемів за допомогою свічів відходять дроти до квартир або приватних будинків користувачів. Кабелі «встромляються» прямо в мережеву плату, тому багато користувачів думають, що оптоволокно протягнуто до них безпосередньо, без використання модемів або іншого обладнання.

Провайдеры Ровеньки создают лучшие условия для бесперебойного и скоростного интернета без проблем по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

При підключенні через ВОЛЗ розподільні вузли можуть розміщуватися на різній відстані від кінцевого користувача. Це залежить від обраної технології FTTx: FTTN (Fiber to the Node) - волокно до мережевого вузла; FTTC (Fiber to the Curb) - волокно до мікрорайону, кварталу або групи будинків; FTTB (Fiber to the Building) - волокно до будівлі; FTTH (Fiber to the Home) - волокно до житла. Але це вже тема для окремої статті.

оптоволоконні модеми

Оптоволоконний модем - це пристрій, який забезпечує передачу і прийом потоку через оптичне волокно. Оптоволоконні модеми встановлюються на розподільних вузлах і об'єднуються оптоволоконним кабелем. Максимальна відстань між модемами становить близько 140 км, але більшість з них добиває тільки на 100 км. Але при цьому використовуються підсилювачі для якісної передачі сигналу.

Переваги оптоволоконних модемів перед дротяними складаються в більш високої пропускної здатності, більшої дальності передачі сигналу, підвищеної захищеності даних, стійкості до перешкод і стрибків напруги. Дальність передачі даних між модемами залежить від типу джерела світла і типу волокна (існують одномодові і багатомодові кабелі). У багатомодового волокна світло поширюється по різних траєкторіях, що призводить до сильного ослаблення сигналу, тоді як в одномодовом волокні існує єдиний шлях поширення світла, що дає мале загасання.

Оптоволоконні модеми, як і інші модеми, можуть випускатися в декількох виконаннях: настільному, портативному і стоєчном. Настільні оптоволоконні модеми мають окремий корпус і блок живлення. Приєднуються до комп'ютера за допомогою кабелю, що з'єднує комутаційний порт пристрою та порт ПК. Настільні модеми сумісні з будь-якими комп'ютерами або термінальними пристроями.

Похожие записи:

  1. Парикмахерские мойки
  2. Преимущества комодов
  3. Мониторинг обменников
  4. О ИМПЛАНТАЦИИ ЗУБОВ