Оренда або власність: перевіряємо документи на землю

 Апрель 29, 2018 – 05:44

Що нам стоит дом построить?

Якщо з дозволом на будівництво і ліцензією все в порядку, то можна переходити до вивчення проектної декларації. У ній містяться всі відомості про майбутній будинок, тому важливість цього документа важко переоцінити.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на volodymyrskyy.com.ua/ru/ быстро и легко и наслаждаться отличным архитектурным решением по самой выгодной и доступной цене.

Забудовник повинен викласти декларацію у відкритий доступ, щоб усі потенційні інвестори могли з ним ознайомитися. Вона проходить Державну будівельну експертизу, яка виносить висновок про відповідність документа технічним регламентам і встановленим нормативам.

Відомості, зазначені у проектній декларації, включають:

мета, терміни та етапи будівництва;

адреса проекту;

дозвіл на землю і початок будівництва;

кількість і технічні характеристики квартир;

склад майна, яке буде передано в спільне володіння мешканців будинку;

функції і призначення приміщень, які не будуть включені в часткову власність мешканців;

очікуваний термін введення будинку в експлуатацію та найменування організації, відповідальної за це;

фінансові ризики і їх страхування;

передбачувану вартість проекту;

список підрядних організацій, відповідальних за виконання окремих етапів робіт;

інформацію про додаткові інвестиції в будівництво;

спосіб, яким буде забезпечено виконання забудовником своїх зобов'язань.

Оренда або власність: перевіряємо документи на землю

Крім документів, що засвідчують легітимність компанії і її будівельних проектів, не менш важливе значення має земельну ділянку, на якій зводиться будівля. Якщо документи на землю не в порядку, готовий будинок може роками чекати введення в експлуатацію, а разом з ним - і пайовики, яким не пощастило зв'язатися з компанією, яка не оформила належним чином земельні відносини.

Забудовник може вести будівництво житлового будинку на ділянці, який знаходиться в довгостроковій оренді або є її власністю. Якщо між компанією і власником землі укладено договір оренди, потрібно перевірити, чи не закінчиться його термін до запланованого закінчення будівництва. Якщо ж забудовник володіє землею на підставі свідоцтва про право власності, то треба переконатися в тому, що відомості в установчих документах і свідоцтві повністю збігаються.

Особливу увагу звертайте на реквізити, зазначені в правовстановлюючих документах, і перш за все - на адресу і площа ділянки, її кадастровий номер. Якщо ділянка знаходиться в оренді, не завадить уточнити дані його власника.

Похожие записи:

  1. Несколько преимуществ кухни и мебели на заказ
  2. Преобразование энергии солнечного света
  3. Купони як високоефективні інструменти продажів
  4. Что вам нужно знать перед покупкой дивана