​Основні плюси первинної нерухомості

 Апрель 28, 2018 – 19:46

Основні плюси первинної нерухомості

Квартира на первинному ринку помітно дешевше аналогічного варіанту вторинки, різниця часом сягає 30-50%. За менші гроші можна отримати більше квадратних метрів. Важливим моментом є гнучкі системи оплати: різні розстрочки, іпотека і навіть іпотека з державною підтримкою.

К Вашему вниманию удобный поиск недвижимости в жилом комплексе http://semycvit.com/index.php?route=product/search который является отличным и комфортным архитектурным решением где Вы можете выбрать и купить жилье по самой выгодной и доступной цене.

Також важлива юридична сторона питання. Купуючи первинне житло, ви будете впевнені, що є першим і єдиним власником квартири. І вже ніякі минулі господарі і їхні родичі не зможуть претендувати на ваше житло.

Третій аспект - можливість вибору. Ви можете самостійно вибрати номер квартири, що співпадає з вашим улюбленим числом, поверх, комфортний для вас, і навіть сонячну сторону.

Крім того, квартири в нових будинках будуються більшій території. Тобто варіант, що вам дістанеться маленька кухня - майже відразу відпадає. Нове житло часто надається у вільному плануванні або вже з більшою територією кухні. Ще один плюс до комфорту - квартири в новобудові часто обгороджені, мають власну парковку.

Дуже велика перевага - нові комунікації. Тобто, купуючи старе житло, ви повинні розуміти, що через якийсь час ви повинні будете вкластися в ремонт. Купуючи такі ж квартири в новому будинку, ви ще багато років не будете згадувати про це.

Дуже важливий плюс придбання нового житла - єдина соціальна інфраструктура. Тобто всі сусіди, які будуть вас оточувати, будуть приблизно вашого статусу і доходу.

У новій квартирі вам не потрібно буде виправляти помилки ремонту минулих господарів: старомодний ламінат, підвісна стеля і навіть перепланування - це все обійде вас стороною. Тільки нове житло з чорновою обробкою або з ремонтом під свій смак.

Що вибрати - новобудову або вторинну нерухомість? На це питання немає правильної відповіді. З одного боку, нова квартира, в якій ніхто не жив, до того ж ціна виглядає вже дуже привабливо. З іншого боку - готове житло в обжитому районі. Ми можемо привести тільки плюси і мінуси кожного боку, а що вибрати в підсумку - особиста справа кожного.

Похожие записи:

  1. Основні причини ремонту айфонів
  2. Основные плюсы первичной недвижимости
  3. Основні плюси оренди яхти