Особливості друку банерів для зовнішньої і внутрішньої реклами

 Май 22, 2018 – 19:55

Слово «банер» асоціюється найчастіше з вуличною рекламою. Однак сфера застосування банерів, виготовлених за допомогою широкоформатного друку, набагато ширше. це:

- розміщення всередині офісних і торгових приміщень, наприклад, всередині магазинів, супермаркетів, виставкових залів, конференц-холів, художніх галерей, бутиків, салонів краси і т. Д. З метою реклами або інформування про будь-яку подію

Вы можете заказать качественную печать баннеров для максимально точно передавать все цвета и оттенки Вашего макета по самой выгодной и доступной цене.

оформлення різних заходів: весіль, випускних вечорів, банкетів, семінарів, конференцій, концертів;

- використання в житлових приміщеннях як елемент декору;

- розміщення на будівлях (в тому числі недобудованих або реставруються) зовні;

- установка на вулицях в якості рекламних носіїв (для залучення уваги покупців / відвідувачів, інформування про нову партію товару або його розпродажу або для іміджевих цілей).

Виготовленням банерів займаються переважно рекламні або поліграфічні фірми, які мають широкоформатним принтером.

Перед тим як замовити друк банера, варто врахувати наступні чинники:

Банери бувають чотирьох основних видів:

Литі. Вони виготовляються з прогумованої брезентової тканини. Литі банери характеризуються високою міцністю (в три рази вище, ніж, наприклад у ламінованих банерів), еластичністю, гнучкістю, стійкістю до впливу атмосферних факторів (сонячних променів, дощу, снігу, низькій температурі) і механічних деформацій (литий банер не тріскається, не застрягає по краях). Зображення, надруковане на тканини литого банера, виглядає більш чітко і менш зернисто, ніж у інших видів банерів, і набагато довше зберігає первозданний якість друку. Ще одним аргументом на користь литого банера є його розмір: завдяки високій міцності матеріалу банера його довжина може досягати 6 м. Переваги литих банерів дозволяють активно використовувати їх в якості як внутрішньої, так і зовнішньої реклами. Залежно від того де буде розміщений банер, всередині або зовні, при його виготовленні застосовується матеріал різної щільності - від 360 до 510 г / кв. м. Роздільна здатність зображення, яке використовується при друку литих банерів, теж коливається - воно може бути як низьким (360 dpi), так і високим (1440 dpi) в залежності від вимог, що пред'являються до банеру. З недоліків литих банерів можна відзначити хіба що їх більш високу ціну, ніж у інших видів банерів.

Двосторонні. Назва говорить сама за себе - на даних виробах зображення надруковано з двох сторін. Це дозволяє широко використовувати двосторонні банери у вигляді вуличних розтяжок і вивісок, які працюють на два фронти і таким чином здатні впливати на великі аудиторії споживачів. Даний вид банерів виготовляється з рулонного полотна при якості друку 540-720 dpi. Так само як і литі, двосторонні банери відрізняються високими експлуатаційними показниками (міцність і стійкість до погодних і механічних впливів), що відповідно відображається на ціні цих виробів.

Похожие записи:

  1. Особенности выбора кондиционеров и монтажа
  2. Особенности составления бюджета строительного проекта
  3. Особливості дизайну малогабаритних квартир
  4. Особенности составления бюджета строительного проекта