​Особливості роботи інфрачервоних обігрівачів

 Октябрь 20, 2018 – 18:49

Особливості роботи інфрачервоних обігрівачів

Багато споживачів вже знайомі з принципами та перевагами ІК обігрівачів. Тим споживачам, хто ще не посвячений в принцип роботи керамічних панелей, дана інформація може виявитися корисною при оснащенні житла теплоносієм.

Дія інфрачервоних променів нагадує енергію сонця. Їх дія не обмежується прогревом повітря, але поширюється на навколишні предмети (меблі, стеля, підлога, стіни). Таким же про азом вони впливають на живі істоти (людей і тварин). Це благотворно впливає на їх загальний стан: покращує рухову функцію організму, через що розширюються судин стає вище швидкість кровообігу.

Вы можете выбрать и купить надежный и безопасный кондиционер на https://www.ecoalt.km.ua/product-category/vyrobnyky/neoclima/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Як працюють керамічні інфрачервоні обігрівачі, що забезпечує ефект у створенні живого тепла в будинку, крім живої сонячної енергії. Вони здатні створити подвійний обігрів, оскільки, крім інфрачервоних променів, в основі їх роботи лежить принцип конвекції. Суть його полягає в наступному: вони здатні створити природний плин повітря, при якому холодне повітря опускається вниз, а верхній піднімається.

Переваги керамічних інфрачервоних обігрівачів

До переваг відносять вже сам принцип роботи інфрачервоних обігрівачів, який об'єднав в собі два типи обігріву. Його відрізняють такі позитивні якості, як:

Об'єднання декількох агрегатів в систему для обігріву виробничих площ (робочих цехів), спортивних залів, басейнів. Система з пристроїв з інфрачервоним випромінюванням здатна створити нормальну температуру не тільки в будинках і квартирах, але і в приміщеннях з солідними площами.

Монтаж пристрою гранично простий: прилад можна встановити на ніжки, підняти над плінтусом або вікном, прикріпити до стелі або стіні.

Вони благотворно впливають на здоров'я і не мають дратівливих шумових ефектів, гіпоалергенні, не виділяють шкідливих хімічних речовин і запахів. Максимальний нагрів панелей становить + 90 градусів С, що виключає можливість опіків.

Захищені від внутрішнього забруднення.

Пожежна безпека збільшує популярність обладнання для таких приміщень, як: гаражі, сауни, лазні.

Вони економічні за рахунок здатності кераміки до тривалого збереження тепла. Це дозволяє відключати агрегат. Пристрій з термостатом проводить відключення від електроенергії в автоматичному режимі.

Обігрівачі з інфрачервоними випромінюваннями - сьогодні серед хітів продажів. І це виправдано: комфорт, який обладнання несе з собою, важко переоцінити.

Похожие записи:

  1. Особенности выбора кондиционеров и монтажа
  2. Особенности и достоинства грузового такси
  3. ​Каковы преимущества выбора услуг эскорта
  4. Що нам коштує каркасний будинок побудувати?
  5. Особливості дизайну малогабаритних квартир