Оздоблення від забудовника: знайти золоту середину

 Апрель 28, 2018 – 20:20

Оздоблення від забудовника: знайти золоту середину

Девелопери почали напрацьовувати досвід продажу квартир з обробкою в пору попередньої кризи 2008-2009 років. Тоді попит на нерухомість значно просів, що змусило будівельників підшукувати нові формати залучення клієнтів. Поряд з квартирами без обробки компанії стали пропонувати житло з готовими інтер'єрами.

Вы можете выбрать и купить лучшее первичное жилье на http://parkovyozera.com.ua/ и наслаждаться неповторимым архитектурным решением по самой выгодной и доступной цене.

Щоб не відлякати покупців похмурим одноманітністю, розробляються кілька типових варіантів дизайну, наприклад, класичний, модерн, арт-деко і авангард. Зазвичай вся різниця полягає в забарвленні шпалер і малюнку плитки, зате дає можливість уникнути зовсім вже казарменій однаковості.

Забудовники намагаються знайти золоту середину між вартістю ремонту і якістю робіт і матеріалів. Оптимізації витрат на ремонт вдається домогтися перш за все за рахунок прямого співробітництва з виробниками оздоблювальних матеріалів і техніки, дизайнерськими студіями. Отримуючи значні дисконти за оптові покупки, компаніям вдається створити демократичний стандарт, який відповідає основним вимогам замовника.

Фахівці відзначають, що оптимальна вартість одного квадратного метра ремонту від забудовника становить 8-10 тисяч рублів. При більш високих розцінках покупці починають відмовлятися від опції, вважаючи за краще приводити квартиру в порядок самостійно.

етапи обробки

На сьогоднішній день житло продається на різних рівнях готовності - від голого периметра майбутньої квартири з ледь наміченими контурами майбутніх кімнат до повністю обробленого "гніздечка", куди можна хоч завтра переселятися з дітьми і кішками.

Так звана "чорнова обробка" насправді означає майже повну відсутність обробки, що характерно для квартир з вільним плануванням. З необхідних для життя опцій присутні тільки двері, пластикові склопакети і система опалення. Покупцям доведеться за свій рахунок споруджувати міжкімнатні перегородки, робити стяжку підлоги, монтувати стелі, розводити інженерні комунікації, вирівнювати стіни і т. Д. Після того, як ці роботи будуть завершені, можна говорити про те, що квартира готова для чистової обробки. Деякі забудовники беруть цей етап на себе і включають передремонтної підготовку до вартості квартири.

Похожие записи:

  1. Особенности перевозки различной мебели
  2. Отделка от застройщика: найти золотую середину
  3. Монтаж и укладка кровли из гибкой черепицы
  4. Компактний будиночок в оточенні природи
  5. Встановлення пластикових вікон у деревяному будинку