​Підбір автофарби: ідеальне колірне рішення для вашого авто

 Декабрь 29, 2018 – 19:29

Підбір автофарби: ідеальне колірне рішення для вашого авто

Подряпини, сколи та інші автомобільні неприємності обов'язково потрібно виправляти якомога швидше. І справа тут не тільки в тому, що машина з такими погрішностями не дуже красиво виглядає. Машинне залізо поступово почне псуватися і тоді банальна подряпина може «вирости» до серйозного ремонту. Не кажучи вже про те, що чим свіже машинний «шрам», тим простіше підібрати фарбу і швидше можна зробити косметичний ремонт.

Автокраска для Вашего авто доступна к заказу и покупке по самой выгодной и доступной цене, Вы можете подобрать лучший товар для своего автомобиля без накруток и переплат.

Для початку потрібно вибрати автомобільну фарбу. По суті, фарба для машин - це емаль, основними компонентами якої є лак і пігментні речовини. Дуже важливо підібрати таку саму фарбу, яка у вашого авто. Сьогодні різних кольорових гам існує сотні і є безліч нюансів і кілька технік правильної вибірки.

Фарбу можна підібрати за кодом виробника

Зазвичай цей код написаний на спеціальній наклейці, яка знаходиться під капотом машини. Це відмінний варіант, але підійде він тільки тим, хто хоче повністю оновити свою машину і пофарбувати її в точно такій же колір.

Проблема в тому, що фарба на машині вигорає, і вже буквально через рік колір машини буде відрізнятися від того, з яким ви її купили. Отже, якщо потрібно тільки зафарбувати невелику частину машини, тільки на код орієнтуватися не можна. Крім того, часто на заводах-виробниках один і той же код може означати різні склади фарб. Вони можуть відрізнятися на півтону або навіть тон, але така відмінність буде відразу кидатися в очі.

Фарбу можна підібрати «на око»

Спосіб теж досить поширений. У машини викручується люк у бензопака і автомобіліст направляється з ним в магазин або на авторинок.

Там відбувається підбір фарби, часто в процес включається продавець і вибір може займати дуже довгий час. Такий підбір є дуже неточним. Тут грають роль навіть такі «дрібниці», як яскраве сонце або похмуре небо. Від цього тон фарби теж змінюється, не кажучи вже про особистісному сприйнятті: вчені давно довели, що всі люди бачать кольори по-різному. Особливо складно підібрати таким способом фарбу для автомобіля світлого кольору або з покриттям «металік», «перламутр».

І якщо потрібно покрити фарбою невелику ділянку машини, то найкраще підійде третій варіант.

Фарбу можна підібрати за допомогою комп'ютера

Безперечно, це буде дорожче, ніж купити самостійно на авторинку, але зате і результат буде такий, що ніхто ніколи не здогадається, де у вашої машини була подряпина або скол. Комп'ютер підбере колір «один в один», абсолютно ідентичний тому, яким пофарбовано ваше авто.

Крім того, бажано і процес фарбування довірити професіоналам. Тому що тут також є безліч нюансів і при фарбуванні може виникнути ряд неприємних дефектів, усунути які згодом буде складно.

Похожие записи:

  1. ​Преимущества эротического и чувственного массажа
  2. Будівництво дачного будинку з Чого Почати
  3. Будівництво Приватного Будинку з Чого Почати
  4. ​Всегда ли нужна котельная в загородном доме
  5. 7 причин установить потолочный вентилятор в доме