П​ереваги біткойнов

 Февраль 19, 2020 – 22:05

Переваги біткойнов

Біткойн має безліч переваг і переваг у порівнянні з використанням локалізованої валюти; ми обговоримо деякі з найбільших переваг.

необоротні угоди

Як відомо існуючим торговцям, при прийомі платежів за кредитними картками або навіть банківських платежів відправник має можливість скасувати або «відкликати» платіж. Немає нічого гіршого, ніж відправляти продукти клієнту, лише щоб отримати повідомлення про скасування платежу, вас обдурили і ви нічого не можете з цим вдіяти. Ви маєте можливість купити біткоїн за вигідною ціною, у зручний час.

Біткойн - єдиний спосіб оплати, який на 100% є незворотнім і не підлягає поверненню. З цієї причини ви повинні бути обачними, розсилаючи біткойнов; переконайтеся, що ви відправляєте їх довіреній постачальнику.

немає документів

Будь-яка людина з будь-якої країни і будь-якого віку може прийняти біткойни протягом декількох хвилин. Немає ідентифікаційної карти, паспорта або підтвердження адреси, які потрібні всім звичайним банкам для відкриття рахунку. Все, що вам потрібно зробити, щоб почати відправку та отримання біткойнов, це завантажити програму Bitcoin Wallet і згенерувати адреса біткойн.

Ви можете мати тисячі різних адрес, якщо хочете, кількість біткойн-адрес, яке ви можете мати, не обмежена.

цінує цінність

Як видно з графіка обмінної вартості біткойнов, показаного на нашій домашній сторінці, вартість біткойнов спочатку була дуже волатильною протягом перших кількох років з моменту її створення, однак протягом останніх 6 місяців валюта стабілізувалася і неухильно росла в ціні. щодня.

Швидкі та дешеві транзакції

При перекладі біткойнов комісійні дуже низькі в порівнянні зі звичайними способами переказу грошей. Звичайна плата за біткойни становить 0,0005 BTC за переклад, в той час як при звичайному міжнародному банківському перекладі ви можете очікувати виплату 700-1300 батів за транзакцію. Прийом кредитних карт зазвичай обходиться в 3-5% від суми переказу, що знову-таки набагато дорожче, ніж транзакція з біткойнов.

Міжнародні банківські перекази можуть займати від декількох днів до більше тижня, тоді як операції з біткойнов зазвичай підтверджуються за допомогою години.

Похожие записи:

  1. Создание сайтов
  2. Переваги світлодіодів
  3. Правильна оренда
  4. Переезд автобусом
  5. Преимущества комодов