Передвеликодній ярмарок на площі Луганська

 Март 22, 2018 – 07:00

Адміністрація Луганська запрошує жителів та гостей міста відвідати передвеликодній ярмарок, яка відбудеться 31 березня на Ярмарковій площі Луганська. Про це повідомили в прес-службі мерії Луганська.

«Адміністрація міста запрошує луганчан і гостей міста відвідати передвеликодній ярмарок, яка відбудеться в місті 31 березня», - йдеться в повідомленні.

Про самые интересные и актуальные новости Луганска сегодня Вы можете узнать на нашем портале онлайн 24/7 в любое удобное время бесплатно и без регистрации.

«На ярмарку в широкому асортименті буде представлено продовольчі і промислові товари, сільськогосподарська та плодоовочева продукція, продукція харчових підприємств міста та Республіки за цінами товаровиробників», - розповіли в мерії.

Передвеликодній ярмарок буде проходити з 8.00 до 15.00 за адресою: Луганськ, вулиця імені газети «Луганська правда» (в районі стадіону «Авангард»).

Випав на території Республіки і за її межами сніг жовтого кольору не становить загрози для екології і населення. Про це повідомили в Міністерстві природних ресурсів та екологічної безпеки ЛНР.

Вранці 19 березня 2018 року жителі Луганська та інших населених пунктів Республіки могли спостерігати випадання опадів жовто-оранжевого кольору, без запаху, не жирних на дотик. У Мінприроди нагадали, що спеціалізованою лабораторією відомства в перший день було проведено аналіз проб «незвичайних» опадів, який показав, що їх рН (рівень кислотності - примітка ОСІБ) дорівнює 7,1, тобто нейтральний.

«Подальші аналізи виявили в ньому сліди нітритів, аміаку та бурої пилу. Також було здійснено контроль на вміст в пробах нафтопродуктів, заліза, хрому, марганцю, кобальту і алюмінію », - йдеться в повідомленні.

«Міністерство природних ресурсів та екологічної безпеки Луганської Народної Республіки інформує жителів Республіки, що ні в одній відібраній пробі по всім вищевказаним речовин перевищень встановлених нормативів не виявлено», - підкреслили у відомстві.

«Жовтий сніг загрози не представляє», - запевнили в Мінприроди.

Похожие записи:

  1. Переваги пропозиції знижок в вашому бізнесі
  2. Переваги поставок товарів з Китаю
  3. Як правильно вибрати бізнес сувеніри