​Переваги будинків з профільованого бруса

 Сентябрь 22, 2018 – 18:42

Переваги будинків з профільованого бруса

Сьогодні ринок будівництва в містах області пропонує покупцям абсолютно різнопланові рішення за різними цінами. Щодня з'являються дешевші і вдосконалені матеріали для житлового домобудівництва. Але, незважаючи на це, натуральне дерево залишається незмінно популярним в будівництві. Саме цей матеріал вибирає кожен третій забудовник, який прийняв рішення побудувати дачний будинок або звичайний житловий котедж. І це не дивно. Будинки з профільованого бруса ідеально вписуються в будь-який ландшафт, мають високі експлуатаційні характеристики, абсолютно екологічні, мають привабливу вартість. Таке житло створює відчуття повної гармонії з навколишнім світом. Жити в дерев'яному будинку комфортно, а також престижно, тому що така споруда вказує на відповідний соціальний статус її власника.

Вы можете выбрать и купить качественный и надежный строганный брус для строительных работ по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Клієнтам є будівництво будинків з профільованого бруса, будинки з профільованого бруса під ключ

Високий інтерес до дерев'яного житлового будівництва не могли не помітити виробники будматеріалів. Спочатку на ринку з'явився вдосконалений варіант натурального дерева - струганий брус, який згодом замінив профільований брус. Матеріал поєднує в собі всі переваги натуральної деревини і поліпшені властивості даного будівельного матеріалу - міцність, стійкість до зовнішніх впливів, довговічність, ціну. Крім того, з профільованого бруса можна побудувати будинок швидко і недорого.

Профільований брус являє собою чотирикутний профіль, виготовлений з деревини хвойних порід. Такі будинки мають привабливий зовнішній вигляд, екологічно безпечні і доступні за недорогою ціною. Матеріал, виготовлений відповідно всім технологічним нормам, має ідеально гладку й рівну поверхню. Стіни виходять монолітними, капітальними, міцними, володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями. Такий будинок не «продувається» вітром, не боїться дощу або холоду. Споруда стійка до пошкодження комахами.

Гідність будинків з профільованого бруса не передбачає додаткових робіт з гідроізоляції або утеплення стін. Пази зроблені так, щоб перешкоджати попаданню води всередину конструкції. Це забезпечує стійкість будівлі до утворення цвілі, грибка, вогнищ гниття.

Побудувати будинок можна в найкоротші терміни і досить недорого, при цьому процес зведення конструкції досить простий. Невелику питому вагу будинків з профільованого бруса дозволяє закладати більш легкі і недорогі фундаменти. Точні розміри кожного бруса, а також зручні кріплення виду «шип-паз» дозволяють збирати будинок немов конструктор, а сама будівля буде перекошений, красивим, міцним. Природна краса натурального дерева не потребує доповненні. Тому забудовник може заощадити кошти на внутрішню і зовнішню обробку стін. Згідно зі статистикою, відсутність витрат на обробку зменшує вартість реалізації проекту на 15-20%.

Ще одна перевага таких будинків - різноманіття архітектурних рішень. Передбачає реалізацію різних дизайнерських рішень, оскільки матеріал дозволяє робити цікаві та незвичайні елементи екстер'єру. Вибір проекту здійснюється в залежності від фінансових можливостей і побажань клієнта. Це може бути як великий котедж з ексклюзивною плануванням, так і простий будинок з традиційним дизайном. Однак незалежно від варіанту, це буде гарний дерев'яний котедж для комфортного проживання.

Тисячі людей вже змогли переконатися, що вдома з бруса- це тепле, гарне, комфортабельне, недороге і довговічне житло. Такий будинок прослужить вам і вашим дітям довгі щасливі роки.

Похожие записи:

  1. Будівництво будинків з клеєного профільованого Бруса
  2. ​Плюси і мінуси будинків з клеєного бруса
  3. Будівництво Котеджів з профільованого бруса
  4. Достоинство домов из профилированного бруса
  5. Проекти Котеджів з профільованого бруса