Переваги купівлі велосипеда.

 Июнь 9, 2018 – 10:38

Переходячи до другого питання зауважимо, що гібрид під ці завдання підходить. При цьому має і свої переваги. І справді, якщо завдання ціклокросса, то, для чого він був винайдений, це циклокросовий гонка, то гібрид спочатку заточений під туризм. Гонка на ціклокроссах, все-таки не передбачає рух на велосипеді протягом цілого дня. Комфортність ціклокросса помітно менше. Гібридів нині безліч, і можна підібрати екземпляр і під себе. Результати тесту і показали, що якщо переваги ціклокросса в порівнянні з шосейники на вітчизняних дорогах здаються досить очевидними, то з гібридами не все так просто. Але про все по порядку.

Ви можете  обрати та купити якісні та надійні гірські велосипеди на extrasport.com.ua/mountain за найкращими, вигідними та низькими цінами.

Правда, прямо в магазині ми зробили деякі зміни. А саме, змінили покришки сліки, які стандартно йшли в комплекті з цим велосипедом.

Також, замість «топталок» поставили контакти. Повнорозмірні крила ставити не стали, обмежилися заднім крилом з кріпленням на підсідельну трубу.

75 psi в покришках, це, сказати на нашу, 5 з кепкою атмосфер. Взагалі кажучи, трохи менше, ніж хотілося б. Правда я дав шукані 6 атмосфер і так і їхав весь похід.

Болотоходние характеристики.

Болото у нас було різноманітне. Спочатку натуральне болото по якому йде доріжка, потім вона поліпшувалася до стану стежки через сосновий ліс, потім знову погіршувався до стану гати.

Головне враження байкера, який звик до МТБ від ціклокросса - це бездоріжжя, болота і ліс. Спостерігати перед собою (хай вибачать мене шоссейники) тоненьку покришку (33) на бездоріжжі було абсолютно незвично. Першу канаву я навіть не став штурмувати. Переніс велосипед на собі. 10 кілограм однако. Трохи більше 10ти в моїй ростовці і комплектації. Це відчутно, кілограма на три менше, ніж важить мій байк. Це, безумовно позитив. Нести 10 кілограм приємніше, ніж 13. Про що і свідчить картинка нижче.

За бродом пішла стежка. Подолавши якийсь страх «тонкого колеса, яке має негайно скластися», я все таки поїхав. Тест все таки. І тут є про що розповісти. «Не фатальне» бездоріжжі - безумовно цьому ціклокроссу під силу, особливо з урахуванням замінених покришок. Однак динаміка їзди на ціклокроссе дещо інша. Якщо на байку ти можеш не поспішаючи прокручувати через перешкоди, їхати в неспішному темпі (до чого вся ця метушня?), То ціклокросс розташовує до більш агресивній їзді. На малих швидкостях в прогулянковому ритмі по байраках їздити не з руки. Сама «могутня» передача виходить 34 на 28. Прямий передачі, типу 32 на 32, як на моєму байці немає. Іншими словами, якщо крутити, так крутити. Та й поведінка вузької покришки відрізняється від поведінки широкою. Грубо кажучи, занурююся я в болото глибше, ніж колеги на байку. Це, зауважу, не завжди погано.

Похожие записи:

  1. Переваги світлодіодів
  2. Переваги установки черепиці
  3. Переваги покупки будинку