Переваги інсталяції

 Ноябрь 30, 2018 – 20:25

Які асоціації викликає у нас слово «інсталяція»? Найчастіше ми думаємо про мистецтво - якийсь монтаж, з'єднання між собою найрізноманітніших предметів. А чи знаєте ви, що інсталяція може дуже допомогти заощадити місце в санвузлі? За допомогою цієї конструкції можна заховати в стіну зливний бачок унітазу, залишивши на стіні красиву кнопку, яка запускає процес змиву. Сантехніка, безумовно, повинна бути якісна, від зарекомендували себе європейських виробників. Набор инсталляция и унитаз для компактного и современного размещения в ванной комнате Вы можете выбрать и заказать по самой выгодной и не дорогой цене, без переплат и накруток. Детально з їхньою продукцією ви можете ознайомитися тут, ми ж вам розповімо про переваги інсталяцій і про правильне їх виборі.

Переваги інсталяції:

економія місця

Естетика (труби заховані за фальшстеной і тому не видно)

Знижується рівень шуму при змиві

практичність

гігієнічність

Швидка установка

полегшує прибирання

Надійність (конструкція витримує навантаження до 400 кг)

Як недолік можна виділити такий момент: якщо раптом станеться поломка, то усунути вам її самостійно буде важко, потрібно викликати сантехніка. Те ж саме можна сказати і про заміну унітазу. Але якщо врахувати, що будь-яка справа краще довіряти професіоналу, то недоліком це можна назвати з натяжкою.

Інсталяції бувають двох типів: блокові і рамкові.

Для монтажу інсталяції блочного типу необхідні опорні стійки і кріплення, мається на увазі наявність капітальної стіни. Такі інсталяції бувають як навісні, так і підлогові.

Рамні конструкції можна встановити навіть на гіпсокартонну перегородку, при цьому вони витримають вагу до 400 кг. Основою конструкції є сталева рама, на яку кріпиться унітаз, біде або умивальник. Встановити таку інсталяцію можна як в кутку, так і на прямій стіні. Таким чином, краще віддавати перевагу рамним варіантів підвісної сантехніки.

При виборі інсталяції, перш за все, зверніть увагу на саму раму. Вона не повинна прогинатися, без подряпин і тріщин. Перевірте повноту комплектації, пропоновану виробником. У наборі, крім несучої рами, повинні бути елементи кріплення, перехідники для колін змиву, шумоізоляцонние матеріали, змивні бачки, клавіші змиву.

Резюмуючи, відзначимо, що використовуючи інсталяції, ви зможете збільшити корисний простір навіть в самому невеликому санвузлі завдяки звільненому місця на підлозі. Прибирати у ванній вам стане значно легше, адже треба буде всього лише протерти підлогу, не вишкрібаючи бруд з усіх цих кутів. Встановлювати підвісну сантехніку набагато легше, кріпити її можна як до капітальних, так і не капітальним. При змиві вона створює набагато менше шуму за рахунок того, що і бачок, і труби заховані за стіною. Системи інсталяції дають можливість зробити будь-яке планування і дизайн, обмежити вас може тільки власну уяву.

Похожие записи:

  1. Препарат Артропант
  2. Переваги світлодіодів
  3. Преимущества SSL
  4. Переезд автобусом