​Переваги передачі бухгалтерії

 Март 22, 2018 – 07:14

Переваги передачі бухгалтерії

Бухгалтерські послуги на аутсорсинг гарантують

Зниження витрат утримання бухгалтерії (потрібно обладнане робоче місце, що припускає наявність комп'ютера, телефону та іншої оргтехніки, покупку і установку бухгалтерських програм). При аутсорсингу у фахівця вже є все необхідне, включаючи програмне забезпечення, а значить, зайвих витрат не буде. Штатний співробітник завжди має право розраховувати на виплату заробітної плати, незалежно від його присутності на робочому в місці в той чи інший момент (відпустка, декрет, лікарняний і так далі).

К Вашему вниманию качественное оказание услуг бухгалтера, финансовая документация, отчеты, проверка, сопровождение компании на самых выгодных условиях по доступной цене.

Ще один пункт зниження витрат - можливість вписати послуги організації-аутсорсера до витрат, ПДВ в цьому випадку приймається до відрахування. Перехід на аутсорсинг здатний знизити витрати в середньому на 25-30%. На замітку Провайдери аутсорсингових послуг стверджують, що бухгалтерське обслуговування компанії в середньому обходиться в $ 300-400. Якість послуг. Оскільки фірми, що спеціалізуються на наданні бухгалтерських послуг, всі бізнес-процеси давно вже відпрацьовані, то і рішення як складних, так і рутинних питань відбувається набагато швидше. При цьому аутсорсер пропонує своєму клієнту одночасну підтримку декількох фахівців, які перебувають у нього в штаті: юристів, фахівців з податкового права і трудового законодавства. Для підвищення якості робота спеціаліста, який веде облік, контролюється і перевіряється начальником відділу і аудитором внутрішнього контролю. Компанія захищена положеннями договору, за яким аутсорсер несе відповідальність за заподіяння шкоди при наданні бухгалтерських послуг в результаті помилок, упущень, втрати і пошкодження документів, ненавмисного порушення законодавства. Зазвичай в грамотно складеному договорі завжди прописані нюанси взаємодії замовника і компанії-виконавця. Як правило, аутсорсер бере на себе всі ризики по відшкодуванню збитку від сплати всіх штрафів і пенею, накладених податковою інспекцією, тому він зацікавлений у виключенні будь-якої можливості їх виникнення. Компанії, що мають власного бухгалтера, не застраховані від сплати штрафів та інших санкцій через його помилок і недостатньої кваліфікації. Те ж саме стосується і приходить бухгалтера - всі ризики компанія несе самостійно. Конфіденційність. Оскільки аутсорсер і його клієнт є бізнес-партнерами, чиї інтереси повинні збігатися, то між ними укладається угода про збереження в таємниці будь-якої інформації, отриманої в зв'язку з виконанням договору, щоб уникнути втрат і нанесення шкоди інтересам клієнта. З метою забезпечення конфіденційності можуть використовуватися різні варіанти взаємодії, що виключають витік інформації. У випадку з приходять бухгалтером ця проблема є найбільш серйозною, оскільки у нього немає зацікавленості в процвітанні та розвитку конкретної фірми. Як правило, такий бухгалтер веде облік в кількох організаціях і є ймовірність того, що інформація буде передана конкурентам.

Похожие записи:

  1. Переваги покупки будинку
  2. Переваги інсталяції
  3. ​Переваги роботи в будівництві
  4. Ефективна програма для ріелторів
  5. ​Дерево маслом не испортишь