Переваги протипожежних дверей

 Октябрь 13, 2018 – 10:25

Переваги протипожежних дверей

Сучасне законодавство суворо регламентує ті місця і приміщення, де обов'язково повинні бути встановлені протипожежні двері. Такими місцями можуть бути машинні відділення, евакуаційні виходи, проходи в виробничих цехах і складських приміщеннях, особливо там, де зберігаються легкозаймисті речовини.

К Вашему вниманию надежная и высококачественная противопожарная дверь ei 30 по самой выгодной цене, Вы можете заказать и купить товар без переплат и накруток.

У житлових будинках протипожежні двері зазвичай встановлюють, щоб захистити приміщення, яке переобладнано під магазин або офіс, від житлової зони.

У громадських місцях, де спостерігається великий потік людей, такий тип дверей встановлюється з метою ізоляції певних секторів в разі виникнення пожежі. Причому один з обов'язкових факторів, які необхідно врахувати в цьому випадку - це сторона відкриття протипожежних дверей. На завжди повинна відкриватися в сторону евакуаційного потоку.

Всі протипожежні двері проходять обов'язкову сертифікацію. Після того, як в лабораторних умовах двері проходить перевірку, на неї видається спеціальний сертифікат, що підтверджує її відповідність нормам. Яким стандартам і нормам повинна відповідати якісна протипожежні двері? ГОСТи регламентують різні чинники такого відповідності:

Час стійкості відкритого вогню

Граничний стан під впливом високої температури в лабораторній печі

Стандарти відповідності теплопередачі

Рівень теплоізоляції і норми, що пред'являються до протипожежних перегородок

Рівень захисту від перегрівання

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення дверей такого типу є сталь або алюміній. Сталеві протипожежні двері мають більш високу надійність і стійкість до пошкоджень, в порівнянні з алюмінієвими. Також у них більш високий ступінь захисту від зломів і шумоізоляція, а також довший термін експлуатації.

Ще однією перевагою такого типу дверей є їх відносно невелика вартість, особливо якщо купувати виріб від виробника. Підвищена теплоізоляція забезпечує оптимальну температуру в приміщенні.

Найпоширенішими варіантами дверей є сталеві двері, які мають стандарт EI 60, де цифра позначає що двері зможе протистояти відкритого вогню протягом 60 хвилин, не втрачаючи при цьому своїх властивостей і не деформуючись. Такі двері є не тільки надійним захистом від полум'я, а й відмінним перешкодою на шляху зловмисників, які намагаються проникнути в приміщення.

Маркування E показує ступінь руйнування двері за кількома факторами, таким як прорив полум'я, виникнення наскрізних отворів і повне руйнування полотна і коробки.

Маркування I вказує на теплоізоляційні властивості виробу і його стійкість до впливу високої температури.

Найвища захист і стійкість до підвищеної температури у дверей з маркуванням EI-360, але ступеня захисту EI-60 зазвичай досить для забезпечення безпеки в побутових і виробничих приміщеннях.

Протипожежні двері зі ступенем захисту EI-60 можуть мати різні конструкції, які будуть ідеально відповідати умовам певного приміщення. Такі двері можуть бути суцільними або мати вставки з вогнетривкого скла, а також випускаються одно- і двостулковими. Найменша вартість у одностулкової протипожежних дверей.

У виробництві протипожежних дверей використовуються тільки екологічно чисті матеріали. А ущільнювачі стійкі до високих температур, забезпечуючи повну щільність і герметичність.

Похожие записи:

  1. Переваги покупки будинку
  2. Переваги установки черепиці
  3. Переваги купівлі велосипеда.
  4. Переваги гри в онлайн слот гри