Переваги світлодіодів

 Июнь 19, 2019 – 05:28

Переваги світлодіодів. LED (світловипромінюючі діоди) - це новітнє і найбільш цікаве технологічне досягнення в індустрії освітлення, яке з'явилося порівняно недавно і завоювало популярність на нашому ринку завдяки своїм перевагам - висока якість освітлення, тривалий термін служби і довговічність - джерела світла на основі напівпровідникової технології P і термін служби N в 20 разів більше, ніж у люмінесцентних або ламп розжарювання. Це дозволяє нам легко перерахувати численні переваги світлодіодного освітлення. Вы можете узнать полезную и актуальную информацию о лед-светильниках на http://www.gorodkiev.com.ua/49122-led-svetilniki-v-nashej-zhizni.html в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации. Світлодіоди є важливим елементом, використовуваним в електроніці протягом багатьох років, але лише недавно вони придбали свою популярність завдяки потужним светодиодам, що дає досить сильне світло, щоб їх можна було використовувати в якості заміни ртутних люмінесцентних ламп, ламп розжарювання або так званих енергозберігаючих люмінесцентних ламп. цибулини.

На даний момент на ринку доступні світлодіодні джерела і модулі, які досить потужні для використання в якості освітлення інфраструктури, такого як освітлення вулиць або парків, і навіть архітектурного освітлення офісних будівель, стадіонів і мостів. Вони також виявляються корисними в якості основного джерела світла на виробничих підприємствах, складах і в офісних приміщеннях.

У світлодіодних системах, які вигідно відрізняються звичайне освітлення, найбільш часто використовуваними лампами є світлодіоди SMD і COB, також звані чіп-світлодіодами, з вихідною потужністю від 0,5 Вт до 5 Вт для домашнього освітлення і від 10 до 50 Вт для промислового використання. Таким чином, чи має світлодіодне освітлення свої переваги? Так, але також має свої обмеження. Хто вони такі? Переваги світлодіодного освітлення

Довгий термін служби - це одне з найбільших переваг світлодіодних світильників. Світлодіоди, що використовуються в цьому типі освітлення, мають високу ефективність роботи і, отже, можуть працювати до 11 років в порівнянні з енергозберігаючими лампами з терміном служби менше року. Наприклад, світлодіоди, що працюють 8 годин на день, будуть працювати близько 20 років, і тільки після цього ми будемо змушені замінити джерело світла на новий. Крім того, часте вмикання і вимикання не робить негативного впливу на термін служби, в той час як воно впливає в разі освітлення старого типу.

Похожие записи:

  1. Переваги ламінату
  2. П​ереваги біткойнов
  3. Переезд автобусом