​Первинний етап у технології укладання керамічної плитки

 Ноябрь 17, 2018 – 17:51

Укладання керамічної плитки починається з підготовчого етапу. Для початку слід провести завмер площ, з метою з'ясування кількості необхідних матеріалів. Заміряючи підлоги, слід врахувати, що в першу чергу, необхідно заміряти кути приміщення. Якщо кути Вашого приміщення нерівні необхідно це врахувати при розрахунку кількості не повний плиток, в місцях примикання кахлю до стін. Так само слід врахувати, що в результаті обробки поверхні розміри слід перерахувати. Для більшої зручності, можливе створення плану всіх облицювальних поверхонь. Після проведення замірів слід визначитися з видом облицювання. Можливе застосування декількох видів (шов в шов, у розбіг і по діагоналі). Так само підготовчий етап передбачає визначення і завмер декоративних плиток, наявність різноманітних бордюрів тощо. Якщо Ви не впевнені, що зможете зробити це самостіно, тоді Ви просто можете викликати майстра додому, вартість послуг якого Вас приємно здивує.

Схематичні плани поверхонь повинні містити інформацію про порядок розміщення плиток. Від правильності проведення первинного етапу в прямому сенсі залежить термін експлуатації поверхонь. Ще, звичайно, багато що залежить і від самої плитки. Наприклад, іспанська alcor плитка славиться своєю високою якістю, рівними краями і кольоровою гамою. Щоб встановити готовність поверхні до облицювання слід скористатися рівнем, при облицюванні підлог, або рівнем з двома очками або схилом, при роботі зі стінами. Використання даних приладів необхідно для встановлення відхилень від заданих параметрів. Відхилення, в даному випадку, допускається в межах двох міліметрів на один метр. За допомогою рівного бруска визначається рівність самої поверхні. Перевірка проводиться дуже просто. До поверхні, яку необхідно перевірити прикладається брусок. Слід зазначити, чи є просвіти між інструментом і поверхнею. Допустимі проміжки не повинні становити більше декількох міліметрів. Якщо нерівності поверхні перевищує допустимі показники їх необхідно видалити. Крім цього необхідно провести перевірку стін на міцність. Це робиться шляхом постукування по поверхні. Недостатньо міцні поверхні необхідно очистити до первинної основи.

Після проведення підготовчого етапу можна переходить до власне укладанні керамічної плитки. Цей процес більш складний і вимагає великих зусиль і уважності під час роботи. Так само має значення методика, за якою здійснюється укладання керамічної плитки.

Похожие записи:

  1. Монолітна сендвіч-технологія будівництва и мойка окон
  2. ​Економний ремонт в квартирі: рекомендації і поради
  3. Штучний камінь - краще рішення для якісної обробки